Forum Gospodarcze Powiatu Tomaszowskiego za nami

523
Założeniem organizatorów Forum było stworzenie wspólnej przestrzeni do podzielenia się wiedzą o ważnych tematach związanych z nową perspektywą programowania unijnego 2014-2020.

Piątkowe Forum to dopiero początek. Zarówno Urząd Miasta jak i Starostwo Powiatowe mają nadzieje, że dzięki pozytywnemu klimatowi, który jest budowany,   przedsiębiorcy będą chętniej brali udział w wydarzeniach i szkoleniach organizowanych przez samorządy.
Wszystkie opinie, które padły z ust uczestników forum, zostaną wzięte pod uwagę. Z rozmów przeprowadzonych po spotkaniu wynika, że część przedsiębiorców już planuje wspólne projekty.
Prelegentami Forum byli specjaliści z Łodzi, Kutna i ze Szczecina ( min. Centrum Transferu Technologii Politechniki Łódzkiej, ASM- Centrum Badań i Analiz Rynku, Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego, Stowarzyszenie zachodniopomorski Klaster Chemiczny ”Zielona chemia”). Instytucje te zapowiadają, że chętnie będą brały udział w kolejnych wydarzeniach  organizowanych przez starostwo i miasto.
 
Organizatorzy dziękują wszystkim osobom, które wzięły udział w Forum.