Siatkówka plażowa

790
Tegoroczna impreza odbywała się w ramach Dni Tomaszowa. Rozgrywki przeprowadzono systemem brazylijskim, czyli z turnieju eliminowała dopiero druga porażka. Pogoda dopisała i do rozgrywek zgłosiło się aż 16 zespołów. Rozegranych zostało 30 pojedynków po których wyłoniono najlepszą czwórkę zawodów.

Zwycięzcami turnieju została para Maciej Ignatowski i Krzysztof Pigłowski, która w finale pokonała  parę Piotr Jedliński, Kamil Kosz 2:1 (15:8, 10:15, 11:9). III miejsce wywalczyli Michał Żądło, Jakub Owczarek pokonując parę Patryk Bogusz, Daniel Reszka 2:0 (17:15, 15:12). Zwycięzcy pokonali kolejno pary: J.Orzechowski-A.Śliwka,  Ł.Tejchman-C.Styś,  P.Bogusz-D.Reszka, M.Żądło-J.Owczarek.
Puchary i nagrody najlepszym wręczał  Dyrektor Wydziału Edukacji i Sportu Andrzej Kowalik, Komendant  Straży Miejskiej Piotr Remisz, Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji Krzysztof Janik, Szef Finansowy ZM TKKF Krzysztof Wojtalczyk oraz Prezes Zarządu Miejskiego TKKF Sławomir Krężelewski.

Organizatorami turnieju był Zarząd Miejski TKKF, Ośrodek Sportu i Rekreacji przy współpracy Wydziału Edukacji i Sportu oraz Wydziału Kultury Promocji i Turystyki Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckiego.