Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików strefy E

630
Strefa E obejmuje wszystkie kluby z województw Łódzkiego, Świętokrzyskiego, Podkarpackiego, Śląskiego, Małopolskiego. Na zawody zgłosiło się 18 klubów z tych województw. Pośród zawodników startujących w kategorii młodzik startowało 6-cioro medalistów tegorocznych Mistrzostw Młodzików w kajakarstwie. Jest to jedna z mocniejszych stref pod względem poziomu sportowego w kraju w tej kategorii wiekowej. Dobrze wśród tak mocnej obsady spisali się nasi młodzi kajakarze zdobywając 3 medale. Srebro zdobyła Natalia Pasińska w jedynkach na dystansie 2000m. Natomiast w kategorii dzieci na 500m. srebro zdobył Filip Andryszczak a brąz Natan Góra. Pozostałe wyniki również były niezłe. W konkurencji jedynek młodzików w stawce blisko 40 zawodników na 8 pozycji przypłynął Marek Rybarczyk, 12 Bartłomiej Gielec, 14 Jakub Andryszczak. W eliminacjach odpadli Bartosz Falendasz i Wiktor Kazan. W dwójkach natomiast na 6 pozycji przypłynęli Marek Rybarczyk z Bartkiem Gielcem a na 16 pozycji Bartosz Falendasz z Damianem Kaczorem. Wśród młodziczek oprócz Natali w jedynkach starowały również Angelika Karpik zajmując 12 miejsce i Liliana Sarnecka która finiszowała na 15 pozycji. W dójkach dziewczyny Angelika i Liliana były 7. Wśród dzieci które ścigały się na 500m. oprócz Filipa i Natana na 10 pozycji dopłynął Cezary Chrustowski  a w roczniku 2005 i młodsi 5 miejsce zajął Paweł Andryszczak. Wśród dziewczynek 4 miejsce zajęła Julia Przybysz.

Zawody należy zaliczyć do udanych nasi zawodnicy pokazali, że mają charakter do walki i w tak mocno obsadzonych wyścigach radzą sobie. Nie jest to jeszcze może najwyższy szlif formy ale nie ma co narzekać w końcu  na podium w jedynkach wśród młodzików stanęli Mistrz i Wice Mistrz Polski rocznika 2001 oraz Mistrz Polski rocznika 2002.