E-rolnictwo zaawansowane. Symulator Farmy 2016 już w listopadzie

667
Symulator Farmy 2016 pozwala wcielić się w rolę rolnika, którego zadaniem jest uprawa szeregu zbóż i owoców, hodowla zwierząt, kupowanie nowych maszyn i osprzętu rolniczego oraz rozbudowa i zarządzanie własną farmą. Do dyspozycji gracza oddanych jest ponad 170 licencjonowanych, drobiazgowo odwzorowanych maszyn przeznaczonych do odpowiednich zadań na roli, podczas różnych pór roku.
 


Zróżnicowane mapy oferują dostęp do ponad 80-ciu pól uprawnych, które można zagospodarować ponad ośmioma rodzajami zbóż, burakami, ziemniakami i zielonką. W grze pojawia się chwalona przez graczy nowość z poprzedniej edycji, czyli system sadownictwa, który umożliwia sadzenie drzewek owocowych i zbieranie plonów specjalistycznymi maszynami. Osoby preferujące hodowle zwierząt, tym razem do dyspozycji będą miały krowy, kury, kaczki, konie, owce oraz kozy.

Nowa edycja doczekała nowej, bardziej zaawansowanej oprawy graficznej oraz realistycznej fizyki jazdy maszynami rolniczymi, uwzględniającej m.in. bruzdy, koleiny i brudzenie się maszyn. Tytuł jest otwarty na modyfikacje, zapaleni miłośnicy tematu mają możliwość moddowania i tworzenia własnych obiektów 3D (maszyny, budynki). Dostępny będzie także tryb rozgrywki dla wielu graczy, dzięki któremu podczas żniw będzie można zbierać owoce swojej pracy wspólnie ze znajomymi.
 

 
Symulator Farmy 2016 wydaje Techland, gra będzie dostępna od 20 listopada 2015 roku w wersji na PC w cenie 69,90 zł, w pełnej polskiej wersji językowej.