Na swojej skórze Jarek Wist

818
 
To świadectwo już nie tylko doświadczeń muzycznych, a tego co najważniejsze w codziennym życiu każdego człowieka – wszystkich odsłon osobowości, codziennej pogoni za tym co cenne, przeżyć czasem trudnych, a czasem szczęśliwych. Autentyzm płyty podkreśla fakt, że Jarek Wist jest autorem większości tekstów i kompozycji. Muzycznie to bardzo zróżnicowany krążek – proponuje pełną gamę dźwięków, od nastrojowych brzmień, przez dynamiczne kawałki. Nowoczesne połączenia popu i elektroniki przy głęboko emocjonalnych tekstach nawiązują do światowych produkcji, takich płyta GhostStories Coldplay i niewymuszonej szczerości z utworów Damiena Rice’a. Singiel Jak mam zapomnieć promujący krążek jest świetną zapowiedzią atmosfery muzycznej płyty.
 
 
Produkcja: Piotr Siejka,Agencja Artystyczna Verita Nostra

​Dystrybucja: Warner Music Poland
 
"Na swojej skórze" to bardzo dobre wydawnictwo jakie niedawno zaprezentował Jarek Wist. Wszyscy słuchający tego wydawnictwa są bez wątpienia pod wielkim wrażeniem młodego artysty.
 
Pierwsza płyta to już historia, ale niektórzy bez wątpienia są pod wielkim wrażeniem, jak w krótkim okresie czasu Jarek Wist "dojrzewa" artystycznie.
 
Jego owocem jest właśnie drugi krążek, który w sposób znakomity prezentuje jego walory artystyczne.