Zapraszamy na Poznań Game Arena 2015 Premiera WRC 5

484
 
Wszystkie osoby, odwiedzające w ten weekend Międzynarodowe Targi Poznańskie, zapraszamy na stoisko Techland do Pawilonu 7A, na stoisko 9. W tym roku pod znakiem WRC 5 – nowej gry rajdowej na pełnej licencji FIA World Rally Championship. Piąta część stanowi reboot serii, tytuł został stworzony od podstaw przez nowego developera, Kylotonn Games i ludzi, którzy mają na swoim koncie m.in. Test Drive Unlimited i V-Rally.
WRC 5 ma swoją premierę 16 października dokładnie w dniu rozpoczęcia targów. Będzie to zatem doskonała okazja, by własnoręcznie sprawdzić stworzoną od nowa grę rajdową i wystartować m.in. w dostępnym w grze Rajdzie Polski w Mikołajkach.
Na naszym stoisku będą dostępne stanowiska do grania w WRC 5. Osoby poszukującej większej immersji będą mogły przetestować grę także na stanowisku rajdowym – w kubełkowym fotelu, z kierownicą i pełnym osprzętem wyścigowym.

Ponadto, jak zawsze przygotowujemy liczne konkursy z nagrodami i atrakcje dla osób odwiedzających nasze stoisko. Zapraszamy!
 
 

 
WRC 5 na polskim rynku wydaje Techland, gra pojawi się na rynku 16 października 2015 roku w wersjach na PC (149,90zł), PlayStation 4 i Xbox One (249,90zł) oraz na starsze konsole – PlayStation 3 i Xbox 360 (189,90 zł).

Techland to wiodący niezależny developer, dystrybutor i wydawca gier. Założona w roku 1991 firma znana jest przede wszystkim z takich produkcji jak Dead Island i Dead Island Riptide, seria Call of Juarez, oraz Dying Light. Dzięki wykorzystaniu autorskiej technologii Techland tworzy najwyższej klasy gry na Windows PC, PlayStation 4, Xbox One, Linux, Mac OS X, Android i iOS. Techland składa się z czterech oddziałów w Warszawie, Wrocławiu, Ostrowie Wielkopolskim oraz w kanadyjskim Vancouver. Więcej informacji na oficjalnej stronie http://techland.pl/