The Book of Unwritten Tales 2 już na półkach sklepowych

550
Niesamowita historia, osadzona w niezwykłym świecie Aventasii, pozwoli Ci dołączyć do Wilbura, Ivo, Nate'a i Crittera w klasycznej przygodówce typu point-and-click. Cechą rozpoznawczą tego tytułu jest firmowy humor i genialny pastisz „Władcy Pierścieni”, „Gry o Tron”, „Harry'ego Pottera”, „Świata Dysku”, „Hobbita” i innych kultowych dzieł.  
Czterech bohaterów głównych oferuje
możliwość kierowania ich losami na zmianę i obserwowania przygód z różnych perspektyw. Do tego ta baśniowa przygoda została oprawiona grafiką wykorzystującą technologię mapowania projekcji, łączącej zalety technik 2D i 3D, dzięki czemu obraz przygód czwórki bohaterów jak żywo przypomina animowaną bajkę – w której jednak gracz bierze aktywny udział.

W połączeniu z setkami niesztampowych łamigłówek logicznych, gra gwarantuje ponad 20 godzin wciągającej rozgrywki. Co istotne, wersja na PC jest dostępna w języku polskim (lokalizacja kinowa).

The Book of Unwritten Tales 2 na rynku polskim wydaje Techland, gra dostępna jest wersji na PC w cenie 59,90 zł oraz na PlayStation 4 w cenie 139,90 zł.