Wszystkich Świętych: zmiana organizacji ruchu

600
Cmentarz przy ul. Dąbrowskiej

będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy na odcinku ulicy Podleśnej oraz ulicy Bema, a także od ul. Podleśnej do bramy cmentarza i dalej w kierunku ulicy Dąbrowskiej. na odcinku ulicy Bema po stronie lewej zostanie wprowadzony zakaz zatrzymywania się na ulicy Dąbrowskiej ( od ulicy Bema do końca cmentarza ) będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się (nie dotyczy parkingu przy cmentarzu) wyznaczony zostanie dodatkowy parking przy bramie od strony ul. Podleśnej (oznakowanie kierujące na parking dodatkowy znajdzie się na ulicach: Bema, Zielonej, Przyrodniczej i Podleśnej).

Cmentarz przy ul. Smutnej

będzie obowiązywał zakaz ruchu na ulicach takich jak:  Smutna, Cmentarna (od ul. Długiej do ul. Smutnej), Zaułek (od ul. Długiej do ul. Smutnej), Sienna (od ul. Długiej do ul. Smutnej), Ugaj (od ul. Grota Roweckiego do ul. Cegielnianej), Cekanowska (od MOPS do ulicy Ugaj)

będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się na ulicach takich jak: Długa (od ul. Poprzecznej do ul. Cegielnianej – strona lewa) Cmentarna (od ul. Warszawskiej do ul. Długiej – obustronnie), Skłodowska (w rejonie Zakładu Energetycznego)

wyznaczony zostanie parking przy ul. Skłodowskiej i ul. Cegielnianej (odcinek od ul. Ugaj do ul. Skłodowskiej) na ulicy Dworcowej (w rejonie ronda) zostanie wprowadzony ruch wahadłowy.

Cmentarz przy ulicy Cisowej (Białobrzegi)

brak możliwość wyznaczenia dodatkowego parkingu mogą wystąpić utrudnienia ruchu drogowego w kierunku cmentarza (ul. Hubala, Myśliwska, Michałowska), wynikające z budowy kanalizacji sanitarnej oraz budowy wiaduktu nad linią PKP w ulicy Gminnej.

obowiązywać będzie objazd od ul. Radomskiej do ul. Podoba poprzez ulicę Ślusarską, z powodu budowy kanalizacji sanitarnej w ulicy Kolejowej (brak możliwości prowadzenia robót w ulicy Kolejowej przy istniejącym ruchu drogowym).