Wygrana z Radomiakiem!

549
 
Na poziom gry Trenerzy obu drużyn nie mogli narzekać. Zarówno jedni jak i drudzy rozegrali dobre spotkanie. Oba zespoły stworzyły sobie klarowne sytuacje do zdobycia bramki, ale tylko 3 razy piłka znalazła drogę do bramki. Bardzo szybko Lechia objęła prowadzenie. W 3 minucie na listę strzelców wpisał się Mirecki, który doskonale wyszedł na wolne pole, otrzymał świetne podanie od Kolasy i nie miał problemu z przelobowaniem bramkarza przeciwników. W dalszej części spotkania obserwowalismy szybki mecz, w którym oba zespoły budowały swoje akcje w głównej mierze przez środek boiska. Spotkanie było wyrównanane z fazami przewagi raz Radomiaka raz Naszego zespołu. Gospodarze przed przerwą mieli dwie doskonałe sytuacje ale nie udało im się sforsować tomaszowskiej defensywy.

Po przerwie na boisku Trenerzy dokonali sporo zmian w składach. Już na początku 2 połowy Kolasa popisał się bardzo ładnym uderzeniem ale piłka przeleciała minimalnie nad poprzeczką. W 55 minucie Radomiak doprowadził do wyrównania. Bardzo dobre dośrodkowanie zakończył celnym strzałem Ropski. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się remisem 1:1, w 89. minucie Łazowski po dośrodkowaniu Zięby z prawej strony boiska strzałem głową pokonał bramkarza rywali.

Na pewno trzeba pochwalić cały nasz zespół za to spotkanie. Widać było walkę, zaangażowanie zawodników oraz pomysł na grę. Na tle II-ligowego rywala z którym jeszcze niedawno mierzyliśmy się w lidze wypadliśmy całkiem przyzwoicie co napawa optymizmem przed zbliżającym się rozpoczęciem sezonu.
 
 Radomiak Radom – Lechia Tomaszów Mazowiecki 1:2

(Ropski 55′ – Mirecki 3′, Łazowski 89′)

Radomiak I połowa: Kula – Wasilewski, Duben, Świdzikowski, Chrabąszcz, Mikołajczak, Kościelny, Radecki, Wolski, Kwiek, Ropski;

Radomiak II połowa: Banasiak – Cieciura, Jędrzejczyk, Duben (73′ Kucharski), Chrabąszcz (62′ Sulkowski), Puton K., Agu, Gawron, Bragiel (81′ Duben), Puton W., Ropski (62′ Cupriak).

Lechia I połowa:
Przybylski – Bąkowicz, Magdoń, Matuszczyk, Milczarek – Kolasa, Misik, Szymczak, Mirecki – Rozwandowicz J, Zięba;

Lechia II połowa: Grejber – Król, Cyran, Matuszczyk, Milczarek (73′ Bąkowicz)– Kolasa (73′ Przedbora), Rozwandowicz M., Szymczak (60’Cieślik), Mirecki (60′ Łazowski) – Rozwandowicz J (73′ Zięba), Jardel