Kolejne sukcesy tomaszowskich grapplerów!

639
Na tym elitarnym turnieju grapplerskim startują najlepsi polscy zawodnicy sportów chwytanych oraz znani zawodnicy MMA tj. Mateusz Gamrot, Piotr Struss czy Piotr Bagiński. Jest to jedna z najlepiej obsadzonych imprez w Europie!

Same zasady ADCC zostały stworzone w 1998r. przez szejka ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, który chciał dać możliwość do skonfrontowania się zawodników z różnych sportów chwytanych tj. Brazylijskie Jiu-Jitsu, Zapasy, Judo, Sambo na uniwersalnych zasadach.  Wtedy powstały zasady walki Submission Fightingu w formule Abu Dhabi Combat Club, które rozpowszechniły się na całym świecie i stały się popularne również wśród zawodników MMA.

Największy sukces w dotychczasowej historii klubu stał się zasługą:Sergiusza Jaśniewskiego, który zdobył złoty medal w kategorii Junior +80kg oraz Rafała Jaśniewskiego, który zdobył złoty medal w kategorii Masters -88kg.