Pożegnanie posła Rafała Wójcikowskiego

919

Dzisiaj odbędą się uroczystości pogrzebowe Rafała Wójcikowskiego, tomaszowianina, posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, który zginął w wypadku samochodowym. O godz. 12.00 odprawiona zostanie Msza Święta pogrzebowa w kościele św. Jadwigi Królowej przy ul. Warszawskiej 75/81.

Kondukt żałobny odprowadzi  tomaszowianina na miejsce ostatniego spoczynku na cmentarzu przy ulicy Smutnej.

Rafał Wójcikowski zginął w wypadku samochodowym na drodze ekspresowej S8 w czwartek, 19 stycznia br. Był ekonomistą i doktorem nauk ekonomicznych. Pracował jako nauczyciel akademicki m.in. w Filii Uniwersytetu Łódzkiego w Tomaszowie Mazowieckim w Instytucie Turystyki i Rozwoju Gospodarczego.
Był członkiem Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, Stowarzyszenia Księgowych Polskich. W 2008 powołał do życia Fundację Aurea Libertas z siedzibą w Łodzi zajmującą się promowaniem świadomości patriotycznej i ekonomicznej. Działał także w wielu lokalnych stowarzyszeniach i organizacjach społecznych, m.in. w Katolickim Stowarzyszeniu Oświatowym im Św. Ojca Pio w Tomaszowie Mazowieckim oraz w stowarzyszeniu Prawy i Samorządny Powiat Tomaszowski.


Składamy wyrazy głębokiego współczucia rodzinie.