Zajęcia metodą ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne dla dzieci

1523

Miejskie Centrum Kultury zaprasza na zajęcia grupowe prowadzone metodą ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne dla dzieci w wieku od 2 do 8 lat. Zajęcia zostaną przeprowadzone w piątek 3 marca o godzinie 16 w filii „Tkacz” przy ul. Niebrowskiej 50. Po pierwszym spotkaniu nastąpi podział na grupy wiekowe 2–3 lata, 4–5 lat, 6–8 lat.

Na zajęciach obowiązuje strój sportowy. Dzieci ćwiczą boso w celu pobudzenia sensorycznego. W nielicznych przypadkach dopuszczalne jest ćwiczenie w skarpetkach antypoślizgowych. Prosimy o zabranie wody do picia i ręcznika kąpielowego. Prowadząca zawsze czynnie uczestniczy w zajęciach.

Prowadząca mgr Marta Pokorska dyplomowana masażystka, pedagog terapeuta, specjalista odnowy biologicznej i rehabilitacji ruchowej. Licencjonowana instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness. Była uczestniczką wielu konwencji i warsztatów fitness. Swoje 8–letnie doświadczenie zdobyła w licznych ośrodkach Spa&Wellness, a także placówkach rehabilitacyjnych i przedszkolach. Jej specjalnością są masaże orientalne oraz kultura dalekiego wschodu. Więcej informacji i zapisy w sekretariacie ośrodka lub telefonicznie 44 724 51 92.

Autor: Miejskie Centrum Kultury