Zapraszamy dzieci do udziału w konkursie „Jajko wielkanocne”

915

Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim zaprasza do udziału w 6. edycji konkursu plastycznego pt. „Jajko wielkanocne”. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci z tomaszowskich przedszkoli i szkół podstawowych.

Uczestnicy przygotowują prace tylko w formie przestrzennej (do 40 cm wysokości, mile widziane będą prace wykonane z nietypowych materiałów). Prace oceniane będą w poszczególnych kategoriach wiekowych: przedszkolaki 3–6 lat, uczniowie klas I–III szkoły podstawowej, uczniowie klas IV–VI szkoły podstawowej.

Przy ocenie prac będzie brana pod uwagę samodzielność wykonania, oryginalność i estetyka. Do każdej pracy należy dołączyć na osobnej kartce formatu A5 informację z danymi: imię i nazwisko, wiek autora pracy, numer telefonu kontaktowego, adres placówki.

Prace należy składać do 31.03.2017 w sekretariacie filii „Tkacz”, ul. Niebrowska 50, w godzinach od 8 do 18. Ogłoszenie wyników wraz z wręczeniem nagród odbędzie się 6 kwietnia o godzinie 10 w czasie uroczystej imprezy. Dodatkowych informacji udziela pani Katarzyna Wojtaszczyk pod numerem tel. 505 900 415 lub 44 724 51 92.

Zapraszamy do udziału w konkursie!