28. Festiwal Piosenki Harcerskiej i Turystycznej ,,Zielona Nuta”

882

W imieniu harcerzy Hufca Tomaszów Mazowiecki pragniemy zaprosić Państwa do udziału w koncercie laureatów 28. Festiwalu Piosenki Harcerskiej i Turystycznej „Zielona Nuta”, który rozpocznie się 26 marca 2017r., o godzinie 11 koncertem zespołu „Włosatki” w Miejskim Centrum Kultury, filii „Tkacz” przy ul. Niebrowskiej 50.

Uczestnicy tegorocznej edycji rywalizować będą w trzech kategoriach wiekowych: Zuchy 7-11 lat, Harcerze 12-16 lat, Wędrownicy powyżej 16 lat oraz dwóch kategoriach tematycznych: piosenka harcerska i turystyczna po 2 piosenki, piosenka żołnierska i patriotyczna po 2 piosenki. Dodatkowo w tym roku uczestnicy będący członkami Związku Harcerstwa Polskiego oraz niezrzeszeni będą oceniani osobno.

Poprzez nasz festiwal pragniemy promować twórczość artystyczną harcerzy oraz dzieci i młodzieży szkolnej. Chcemy, aby nasza impreza była również okazją do integracji środowisk artystycznych z całej Polski. Zachęcamy również do śledzenia naszego wydarzenia na portalu Facebook pod adresem: https://www.facebook.com/events/1180658418713494/ Link otwiera się w nowym oknie

Do zobaczenia. Czuwaj!

Komenda Hufca Tomaszów Mazowiecki oraz Komenda Festiwalu

Autor Miejskie Centrum Kultury Tomaszów Mazowiecki