Kręglarze kulali w Lesznie

766

W sobotę i niedzielę, na kręgielni w Lesznie odbył się ogólnopolski turniej kręglarski XXIV Memoriał Stanisława Krzymińskiego i Bronisława Nowackiego. Startowało w nim 11 zawodników Pilicy Tomaszów w kategorii młodzik i junior młodszy.

Najlepiej z tomaszowian spisały się juniorki młodsze, Joanna Pawłowska zdobyła srebrny medal, a Angelika Wojtaszek zajęła 4. miejsce. Poza finałem tym razem znalazła się Julia Sidło zajmując dopiero 10 miejsce. Juniorzy młodsi Mateusz Goździk i Szymon Kosz zajęli odpowiednio 7 i 10 miejsce. Słabsze miejsca tej trójki są najprawdopodobniej następstwem cięższego treningu, który odbywają przed wyjazdem na Mistrzostwa Świata Juniorów Młodszych, które rozpoczną się już 14 maja w Dettenheim w Niemczech.

Miejsca zajęte przez młodzików przedstawiają się następująco: Daria Zdulska 8, Nikola Przybyła 16, Wiktoria Król 17, Maciej Wojtaszek 17, Igor Sowik 24, Michał Skalski 32.