Nie żyje Mariusz Kowalski!

748

Bardzo smutna informacja dotarła do nas z samego rana. W wieku zaledwie 28 lat zmarł były piłkarz naszego klubu Mariusz Kowalski. Zawodnik w nocy z soboty na niedzielę 29/30 kwietnia został pobity i w ciężkim stanie trafił do szpitala. Niestety po długiej walce o jego życie nie udało się go uratować. Piłkarz zmarł we wtorek wieczorem.

Jak informuje portal wloclawek.naszemiasto.pl piłkarz feralnej nocy został pobity i po jednym z ciosów upadł na ulicę, nieszczęśliwie uderzając głową w krawężnik. Zawodnik w stanie ciężkim został przewieziony do włocławskiego szpitala. Lekarze prawie przez dwa dni walczyli o jego życie jednak we wtorek około godziny 21:00 postanowili odłączyć go od respiratora i stwierdzili zgon.

Piłkarz barwy naszego klubu reprezentował w sezonach 2011/2012 i 2012/2013. Ostatnio był podstawowym zawodnikiem czwartoligowego Łokietka Brześć Kujawski. Właśnie dzisiaj (środa – 3 maja) o godzinie 11:00 miał rozegrać kolejny mecz przeciwko Legii Chełmża. Niestety już w nim nie zagra …

W imieniu własnym, pracowników, zawodników, kadry szkoleniowej oraz kibiców Zarząd Klubu składa kondolencje bliskim zmarłego.

Cześć jego pamięci!

Autor: KP Lechia 1923