IV Rodzinny Rajd Rowerowy im. rotmistrza Witolda Pileckiego

648

Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim wraz z Młodzieżową Radą Miasta, Jednostką Strzelecką „Strzelec” 1002 oraz Związkiem Harcerstwa Polskiego Hufiec Tomaszów Mazowiecki zapraszają do udziału  w czwartej już edycji Rodzinnego Rajdu Rowerowego im. rotmistrza Witolda Pileckiego.

Patronat nad rajdem objął Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego Marcin Witko oraz Instytut Pamięci Narodowej. Rajd obędzie się w niedzielę 21 maja, zapisy od godziny 09.15 przed Urzędem Miasta.

Trasa rajdu wiedzie z Tomaszowa Mazowieckiego do bunkrów na Konewce  i z powrotem do Tomaszowa, gdzie na strzelnicy będą przeprowadzone zawody strzeleckie, quiz wiedzy o Witoldzie Pileckim oraz poczęstunek. Ponadto uczestnicy rajdu otrzymają okolicznościowe koszulki ufundowane przez Urząd Miasta i drobne nagrody rzeczowe przygotowane przez IPN.

Trasa rajdu, podobnie jak w poprzednich latach, zostanie zabezpieczone przez tomaszowską Policję. Celem rajdu jest nie tylko upamiętnienie postaci rotmistrza Witolda Pileckiego, ale również propagowanie aktywnego, zdrowego oraz rodzinnego spędzania wolnego czasu.

Autor Urząd Miasta Tomaszowa Mazowieckiego