Orzeł Dizajnu oraz Orzeł Polskiego Budownictwa 2017 dla Ceramiki Paradyż

831

Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców Przedsiębiorcy.pl, podczas Wielkiej Gali „Polska Przedsiębiorczość”, po raz dziesiąty wręczyła nagrody Orły Polskiego Budownictwa oraz po raz pierwszy Orły Dizajnu 2017. Wśród laureatów znalazła się Ceramika Paradyż, która otrzymała obie statuetki.

Nagroda 10-lecia: Platynowy Orzeł Polskiego Budownictwa 2017

Ogólnopolski konkurs Orły Polskiego Budownictwa, realizowany pod Patronatem Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa, już od 10 lat zgodnie ze swoją misją wyróżnia i promuje te firmy, które stawiają na nowoczesność, bezpieczeństwo i są wzorem dobrego zarządzania na rynku budowlanym. Tegoroczna uroczystość wręczenia nagród odbyła się 19 maja 2017 r w Sangate Hotel Airport w Warszawie. Nagrodę w imieniu firmy odebrał Piotr Tokarski, Wiceprezes Zarządu Ceramiki Paradyż. – Platynowy Orzeł Polskiego Budownictwa, to wyraz naszej mocnej pozycji na rynku oraz zaufanie, którym obdarzyli nas Klienci i Partnerzy. Nagroda jest synonimem sukcesu i najwyższej jakości, tym bardziej cieszymy się, że nasza praca jest doceniana i stawiana jako wzór w prowadzeniu biznesu – mówi Piotr Tokarski.

Pierwszy Orzeł Dizajnu

W tym roku federacja Przedsiębiorcy.pl, po raz pierwszy przyznała też nowe statuetki: Orły Dizajnu 2017. To nagrody dla architektów, projektantów, deweloperów, inwestorów, producentów i dostawców, którzy stawiają na unikalne i funkcjonalne wzornictwo, nowoczesne rozwiązania oraz wysoką jakość. Przyznawane są w 4 kategoriach: Polska Architektura, Polskie Meblarstwo, Polskie Ogrody oraz Polskie Wnętrza Produkt. Pierwsza w historii nagroda w kategorii Polskie Wnętrza Produkt została przyznana Ceramice Paradyż za najnowszą kolekcję płytek ceramicznych Margarita. – Projektując ją, kierowaliśmy się współczesnymi trendami w aranżacji wnętrz. Kolekcja Margarita stanowi idealne połączenie ponadczasowego stylu i nowoczesnej formy, wpisując się w estetykę eleganckiego glamour. Wielość elementów i kolorystyka kolekcji pozwala na zaaranżowanie zupełnie odmiennych wnętrz. Jest jednocześnie uniwersalna i niepowtarzalna – mówi Piotr Tokarski.

Przedsiębiorcy.pl to organizacja reprezentująca interesy i dbająca o pozytywny wizerunek polskich przedsiębiorców. Jej misją jest tworzenie warunków sprzyjających ich rozwojowi i aktywne wspieranie polskiej gospodarki. Od 10 lat w ramach Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość, pod patronatem Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa przyznaje nagrody Orły Polskiego Budownictwa, które zaliczają się do najbardziej rozpoznawalnych w branży. Partnerami konkursu są Mazowieckie Zrzeszenie Handlu, Przemysłu i Usług oraz Firma Europa 2000 Consultnig Sp. z o.o.