Martin i Mamba czekają na dom…

555

Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Tomaszowie Mazowieckim zaprasza zainteresowane osoby do adopcji milusińskich.

Martin nie jest w schronisku po raz pierwszy. Trafił tutaj z ulicy w połowie 2014 roku. Bardzo przeżywał zamknięcie, był zagubiony i przybity. W wyniku pogryzienia pojawił się u niego spory ropień, a później problemy z zębem. Martin z każdym dniem coraz bardziej zamykał się w sobie, był totalnie załamany i zrezygnowany. W końcu pojawiła się iskierka nadziei. Zgłosił się chętny dom, który kilka dni później adoptował Martina. Psiak trafił do rodziny z dziećmi, do mieszkania. Nie sprawiał żadnych problemów. Zachowywał czystość, nic nie niszczył. Nocami biegał jednak sam po ulicach Tomaszowa i aktualnie znów jest z nami. Właściciele nie wykazują większych chęci odbioru psa. Martin cierpi, zamknięty sam w boksie. Nie odnajduje się kompletnie. Z kanapy trafił do budy.
Martin jest 6-letnim samcem w typie rasy. Toleruje inne psy i suczki. Nie wykazuje żadnej agresji w stosunku do dzieci. Martin to pies domowy. Musi trafić do odpowiedzialnej, kochającej rodziny, w której spędzi resztę życia. Nie czekaj, podaruj nowe życie Martinowi! Pies jest zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.

Kontakt: 793 990 900, 730 355 970.
Mamba to malutka, 2-miesięczna koteczka. Znaleziona na ulicy, niedaleko schroniska. Koteczka jest niezwykle przyjazna i kontaktowa. Najchętniej całe dnie spędzałaby z człowiekiem, na ręku. Sama bardzo rozpacza. Mamba w momencie znalezienia miała ranę na łapce, aktualnie jest leczona, ale już teraz zaczynamy szukać dla niej odpowiedzialnego domu niewychodzącego!

Kontakt: 798 781 565, infoschronisko@gmail.com