Mister Gimnazjum nr 4 im. Tomaszowskich Olimpijczyków 2017

610

Podobno to kobiety są próżne wystawiając się na widok i ocenę. A tymczasem w Zespole Szkół nr 4 tym razem najprzystojniejsi uczniowie postanowili się zaprezentować przed szeroką szkolną publicznością.

Po marcowym sukcesie Konkursu na Miss Gimnazjum nr 4 im. Tomaszowskich Olimpijczyków, chłopcy z tejże szkoły pozazdrościli koleżankom występów na scenie, braw, nagród, nowych przyjaciół oraz wszystkich innych zalet, które niesie z sobą bycie popularnym. Tym razem młodzi mężczyźni postanowili zawalczyć o tytuł Mistera Gimnazjum.

Kandydaci do konkursu zgłaszali się już wiele tygodni przed planowaną uroczystością. Wzięli oni udział w sesji zdjęciowej wykonanej przez mistrzynię tego fachu, Lilianę Sarnecką, uczennicę klasy 2s. Gdy zdjęcia chłopców pojawiły się na szkolnym korytarzu, gimnazjaliści mieli okazję dobrze przyjrzeć się wszystkim kandydatom. Kilka dni później odbyły się wybory na Mistera Publiczności, którym został Bartłomiej Badura, uczeń klasy 2a. Kolejna z komisji, składająca się tym razem z nauczycieli, wyłoniła Mistera Foto, którym został Michał Krotosz, uczeń klasy 2a.

Główna uroczystość odbyła się dziś, tj.14 czerwca, gdzie na hali kandydaci na Mistera Gimnazjum nr 4 prezentowali się w strojach codziennych, sportowych i wieczorowych. Imprezę uświetniały występy najzdolniejszych młodych artystów z Zespołu Szkół nr 4.

Po burzliwych naradach jury dokonało wyboru. I tak, wśród wielu tytułów, te najważniejsze otrzymali:

 

Tobiasz Olowo (3b) – Mister Gimnazjum

Mateusz Pecyna (2c) – I vice Mister Gimnazjum

Mateusz Morga (2s) – II vice Mister Gimnazjum

Kacper Pająk (2a) – III vice Mister Gimnazjum.

Wszystkim kandydatom dziękujemy za przygotowania. Warto nadmienić, iż żaden z chłopców nie wyszedł z sali bez tytułu.