„Kino na leżakach”

1222

W najbliższy piątek 16 czerwca kolejna odsłona Kina na leżakach. Tym razem obejrzymy film „The Rolling Stones Olé Olé Olé”. Będzie to podróż pełna emocji wypełniona po brzegi rockandrollem i największymi przebojami zespołu.

W 2016 roku The Rolling Stones wyruszyli w kolejną trasę koncertową i dosłownie „przetoczyli się” przez Amerykę Południową. Zagrali m.in. w Chile, Argentynie czy Brazylii. W sumie – dziewięć krajów, dziesiąta okazała się Kuba – miejsce, gdzie Stonesi nigdy wcześniej nie wystąpili. Im bardziej zespół zbliżał się do finałowego koncertu w Hawanie, tym większe napięcie paraliżowało jego organizatorów. Zaraz po oficjalnym ogłoszeniu, że koncert się odbędzie, fani oszaleli, a poziom ich oddania dla zespołu przybrał znamiona oficjalnego kultu. Od Chile aż po Kubę zespół witany był z takim aplauzem, jaki udawało im się wydobywać z tłumów widzów w latach 60. ubiegłego wieku. Widać to szczególnie wyraźnie w czasie zapisów z koncertów plenerowych, które stanowią blisko połowę tego niezwykłego filmu, a zwłaszcza na koncercie finalnym w Hawanie na którym zjawiło się 1 200 000 widzów!

źródło: filmweb.pl

Początek seansu o godzinie 22. Dla tych, którzy dotrą na miejsce wcześniej będą czekały dodatkowe atrakcje serwowane przez tegorocznych Partnerów akcji. Wstęp wolny.

Autor MCK