Jardel Muniz Cruz nie jest już piłkarzem Lechii!

600

To nie koniec odejść z Lechii Tomaszów Mazowiecki. Zawodnikiem naszego klubu nie jest już Jardel Muniz Cruz. Umowa z piłkarzem została rozwiązana za porozumieniem stron. To szósty piłkarz, który w nowym sezonie nie będzie występować w szeregach zielono-czerwonych.

Wcześniej z Lechią pożegnali się już: Marcin Gawron, Adrian Gołdyn, Adam Gołuński, Bartosz Widejko i Paweł Wolski. Jeśli chodzi o Jardela to prawdopodobnie będzie występował w czwartoligowej Warcie Działoszyn.

Jardel do Lechii przyszedł w sezonie 2014/2015 z Orkana Buczek. W tym sezonie zagrał w 30 meczach tomaszowian, dwadzieścia razy wchodząc z ławki i dziesięć razy wybiegając w pierwszym składzie. Na boisku spędził w sumie dokładnie 1423 minut i strzelił jedną bramkę w zremisowanym meczu z Sokołem Ostróda 2:2. Jardelowi bardzo dziękujemy za reprezentowanie zielono-czerwonych barw i życzymy wszystkiego dobrego w dalszej karierze sportowej.

Blisko związania się z naszym klubem jest dwóch obrońców: Patryk Jakubczyk (Broń Radom) i Piotr Kornacki (Oskar Przysucha). Obaj piłkarze od drugiego tygodnia przygotowań trenują z drużyną i wystąpili w kilku meczach kontrolnych. Ich przyszłość ma się rozstrzygnąć w najbliższych dniach.

Autor www.lechia1923.pl