Już w sobotę Micro Runmageddon w Tomaszowie Mazowieckim!

828

Już w najbliższą sobotę, przed budowaną Areną Lodową na tomaszowskich błoniach, odbędzie się Micro Runmageddon. Jest to specjalna formuła ekstremalnego biegu z przeszkodami. Każdy, kto się zapisze, będzie mógł spróbować swoich sił na specjalnie przygotowanym torze przeszkód.  Przygotowane zostaną tory dla dorosłych i dzieci oraz szereg atrakcji dla kibiców. W wydarzeniu planuje wystartować blisko 400 osób!

Dwa kilometry trasy, ponad 10 przeszkód, strefa dziecka i gastronomiczna,  nieskończona ilość pozytywnej energii i niezapomnianych emocji.  Wśród przeszkód m.in. Porodówka, Wietkongi, Poręcze, Wdowa, Mostek Tybetański, Ściany, Kokon,  Równoważnia, Trylinki czy blisko 2,5 tony worków z piaskiem. To w dużym skrócie Micro Runmageddon w Tomaszowie Mazowieckim.

W Tomaszowie swoich sił będą mogły spróbować również dzieci.  Zostanie dla nich przygotowana specjalna trasa w ramach formuły Runmageddon Kids. Na trasie o długości 1 km, z co najmniej 10 przeszkodami mogą wystartować dzieci w wieku 4-11 lat. Dzieci czeka gwarantowany ubaw po pachy i szeroki uśmiech.

Runmageddon to cykl najbardziej ekstremalnych biegów przeszkodowych w Europie. Uczestników przyciąga różnorodnością tras, interesującymi przeszkodami, chęcią przeżycia przygody, zmierzenia się ze swoimi słabościami i poczucia wspaniałej atmosfery tworzonej przez startujących. Wersja Micro Runmageddon jest przedsmakiem Runmageddonu.

Przydatne informacje:

Zapisy internetowe (www.runmageddon.pl/zapisy) trwają do 28 lipca (piątek) do godz. 15.00. Zapisy w Biurze Zawodów będą możliwe w sobotę w godz. 8.00-10.30. Odbiór numerów startowych będzie możliwy w sobotę 29 lipca od godz. 8.00 w Biurze Zawodów na błoniach.

Cena startu wynosi 60 zł przy zapisach internetowych, oraz 80 zł w dniu imprezy.
Ceny Runmageddon Kids wynoszą 29 zł przy zapisach internetowych i 50 zł w dniu imprezy.

Starty:

Micro Runmageddon, starty rozpoczną się w sobotę od godz. 10.00 do 11.15 w seriach co 15 min. Runmageddon Kids, starty rozpoczną się od 10:15 do 12.15 (serie co 30 min).