X Piknik Lokalni Niebanalni – Zgłoszenia

599

Do 14 sierpnia trwa przyjmowanie zgłoszeń do udziału w tegorocznym Pikniku Organizacji Pozarządowych „Lokalni Niebanalni”, który odbędzie się 10 września 2017r. na terenie „Przystani” przy ul. PCK 2/4. Do udziału w tej edycji serdecznie zapraszamy stowarzyszenia, fundacje, podmioty działalności pożytku publicznego oraz nieformalne grupy inicjatyw lokalnych prowadzące działalność na terenie Miasta.

Dostępny jest formularz zgłoszeniowy i regulamin Pikniku. Druki też można otrzymać w siedzibie Urzędu Miasta w Wydziale Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia przy ul. POW 10/16, budynek C, parter, pokój 2.

Celem imprezy jest promowanie aktywności społecznej i idei wolontariatu oraz prezentacja działalności i dorobku III sektora, a także wymiana doświadczeń przedstawicieli organizacji pozarządowych i grup nieformalnych. Wydarzenie organizowane przez Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego oraz lokalne organizacje i grupy nieformalne, a także Miejską Radę Działalności Pożytku Publicznego i Młodzieżową Radę Miasta cieszy się ogromnym zainteresowaniem tomaszowian. To święto aktywnego miasta, ukazujące czym zajmuje się miejski sektor pozarządowy.

Oprócz prezentacji poszczególnych organizacji, program Pikniku przewiduje także inne atrakcje. Również w tym roku nie zabraknie, popularnej zwłaszcza wśród najmłodszych uczestników, gry terenowej z nagrodami pod hasłem „Strzał w dziesiątkę”. Serdecznie zapraszamy do udziału.

Bieżących informacji o Pikniku udziela:

Wydział Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia

tel. 44 724 23 11 wew. 274, 275, tel. 605 335 693

e-mail: wsp@tomaszow-maz.pl

 

Autor MCK