Nowe miejsca pracy w Rawie Mazowieckiej

855

MGL Sp. z o.o. tworzy nowe miejsca pracy w Rawie Mazowieckiej. Do kandydowania zachęca osoby szukające zatrudnienia, pochodzące z Tomaszowa i okolic.

MGL to polski producent regałów magazynowych wysokiego składowania: regałów paletowych, regałów wspornikowych oraz akcesoriów regałowych, takich jak odbojnice/odbojniki, terminale paletowe, separatory, półki i okratowania.

Spółka jest częścią grupy MAGO S.A., uznanego w całej Europie producenta wyposażenia sklepów i magazynów. Pierwszy lekki regał sklepowy marki MAGO powstał już w 1990 r. Rosnąca liczba zamówień oraz zmieniające się potrzeby klientów spowodowały konieczność rozszerzenia zakresu działalności grupy o produkcję ciężkich regałów do magazynów i centrów logistycznych. Dlatego też w 2007 r. wybudowano zakład produkcyjny MGL, który obecnie – zatrudniając ok. 200 osób – jest jednym z większych pracodawców w regionie.

Praca u nas to możliwość zdobycia cenionych na rynku kwalifikacji zawodowych – mówi Joanna Kanabus-Stronk, Dyrektor Zarządzający. Nasi pracownicy mają możliwość ciągłego nabywania nowych umiejętności – przede wszystkim obsługi nowoczesnych maszyn i urządzeń, w tym w pełni zautomatyzowanych centrów obróbczych do stalowych elementów konstrukcyjnych regałów magazynowych.

MGL oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – i co ważne – zawieraną bezpośrednio z pracownikiem, tj. bez pośrednictwa agencji pracy tymczasowej. Pracownicy mają możliwość otrzymania dofinansowania karty MultiSport i przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie. W parze z podnoszeniem kwalifikacji przychodzi z kolei szansa na awans i wzrost wynagrodzenia.

W chwili obecnej firma poszukuje pracowników na stanowisko Pracownik Produkcji. Zakres obowiązków obejmuje:

  • zawieszanie elementów do lakierowania na linii transportu,
  • zdejmowanie, odkładanie i pakowanie polakierowanych elementów,
  • kontrolę jakości lakierowanych elementów,
  • obsługę urządzeń automatycznej linii lakierniczej.

Od potencjalnych kandydatów pracodawca oczekuje:

  • dobrej organizacji pracy własnej,
  • rzetelności i uczciwości,
  • gotowości do pracy zmianowej,
  • braku przeciwwskazań do wykonywania pracy na tym stanowisku.

Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej firmy MGL: mgltechnika.pl, w zakładce „Praca”.