Informacje organizacyjne przed meczem z MKS-em Ełk

814
W sobotę Widzew Łódź rozegra trzeci w tym sezonie mecz ligowy na stadionie przy al. Piłsudskiego 138. Zapowiada się kolejne święto w Sercu Łodzi.

Pierwszy gwizdek meczu z MKS-em Ełk zabrzmi w sobotę 19 sierpnia punktualnie o godzinie 19:10. Na stadion dostać będzie się można jednak już od 17:30, kiedy to oficjalnie otwarte zostaną bramy obiektu.

Od godziny 10:00 do 19:30 czynny będzie w sobotę tymczasowy sklep klubowy w wejściu nr 2. Do nabycia będą w nim gadżety z aktualnej kolekcji. Prosimy, by do tego punktu zgłaszały się również osoby, które mimo zamówienia karnetu z wysyłką, nadal nie otrzymały swojego abonamentu na domowe mecze Widzewa. Oprócz tego, w sobotę czynne będą trzy kasy, zgodnie z poniższymi informacjami:

Kasa nr 1 (od 12:00 do 19:30) – możliwość odbioru biletów zamówionych przez internet i zakupu biletów, jeśli będą dostępne w sprzedaży. Uwaga! Kasa ta czynna jest również w piątek w godzinach 12:00-18:00.

Kasy nr 2 i 3 (od 15:00 do 19:30) – możliwość odbioru biletów zamówionych przez internet.

Uprzejmie prosimy, by wszystkie osoby, które planują przed meczem kupić lub odebrać bilet, pojawiły się przy al. Piłsudskiego 138 odpowiednio wcześniej.

Goście skyboxów do przeznaczonych dla nich lóż dostać będą mogli się wejściem nr 3. Posiadacze wejściówek typu VIP i SUPER VIP na stadion wejdą wejściem nr 4, podobnie jak osoby niepełnosprawne. Do wejść nr 6 kierować powinni się z kolei nabywcy wejściówek na balkon. Wejściem 6 na obiekt dostaną się również akredytowani przedstawiciele mediów (wydawanie akredytacji i wstęp dla mediów od godziny 18:00 do godziny 19:25). Kibice posiadający wejściówki na trybunę C, na stadion dostaną się każdym wejściem na tą trybunę, niezależnie od wskazanego na bilecie lub karnecie sektora.

Informujemy jednocześnie, że w sobotę do sprzedaży trafi trzeci numer nowego programu meczowego Widzewa. Wydawnictwo „Widzew Gol!” można będzie nabyć od 10:00 w klubowym sklepie, gdzie dostępne będą również ostatnie egzemplarze numerów archiwalnych, a od godz. 17:30 u ubranych w charakterystyczne granatowe sukienki z czerwono-biało-czerwonymi elementami i widzewskie czapki z daszkiem hostess pod poszczególnymi trybunami (pod wejściem nr 4 dla trybuny A oraz pod trybunami C i D).

Do zobaczenia w Sercu Łodzi!

Autor www.widzew.com