Pali się, pali się tomaszowski Oddział ZUS palił się ……

436

W siedzibie tomaszowskiego Oddziału ZUS dziś o godz. 14:30 rozpoczęto standardowe ćwiczenia mające na celu praktyczne sprawdzenie organizacji oraz warunków ewakuacji.

W ciągu 4 minut i 34 sekund ewakuowano w sumie 252 osoby, w tym 21 klientów. Po ogłoszeniu dźwiękowego sygnału alarmu, pracownicy  drogami ewakuacyjnymi opuścili budynek i spotkali się
w wyznaczonym miejscu zbiórki przy ul. Armii Krajowej.
W ćwiczeniach wzięła udział Państwowa  Straż Pożarna z Tomaszowa Mazowieckiego. – mówi specjalista ds. BHP – Jacek Jakóbczyk

Po zakończonej akcji, Strażacy przeprowadzili krótkie szkolenie z zasad udzielania pomocy przedmedycznej oraz zachowania w sytuacjach niebezpiecznych.  W szkoleniu uczestniczyli przede wszystkim pracownicy bezpośrednio obsługujący klientów.

Przepraszamy Klientów za chwilowe utrudnienia, ale takie okresowe ćwiczenia są konieczne dla naszego wspólnego bezpieczeństwa.

Po zakończeniu całej akcji, o godz. 15:15  pracownicy Sal Obsługi Klientów podjęli dalszą pracę. Przypominamy, że w poniedziałki Sale Obsługi Klientów czynne są od godz. 8:00 do 18:00.

Monika Kiełczyńska

Regionalny rzecznik prasowy ZUS

woj. łódzkiego