Jubileuszowa edycja „Lokalnych Niebanalnych”. Gwiazdą Mateusz Ziółko

608

Mateusz Ziółko będzie gwiazdą tegorocznego Pikniku Organizacji Pozarządowych „Lokalni Niebanalni”. Impreza odbędzie się tradycyjnie na Przystani Miejskiej. Będzie to 10. jubileuszowa edycja  pikniku.

Piknik Organizacji Pozarządowych „Lokalni Niebanalni” rozpocznie się o godz. 14.30. Na scenie zaprezentują się m.in. grupy wokalne „Jesienne Słowiki” i „Na Trzeźwo”. Wręczone zostaną również nagrody za logo senioralne, konkurs kreatywności i grę terenową. Na godz. 15.45 zaplanowano prezentację Klubu Akademii Tomaszowskiej Siatkówki. Później na scenie odbędzie się pokaz zumby z Fanti Fitness, a gwiazdą imprezy będzie Mateusz Ziółko. Wokalista zaprezentuje utwory ze swojego najnowszego albumu „Na nowo”. Usłyszymy również takie hity jak: „Tak wiele” i „W płomieniach”.

Do tegorocznego pikniku zgłosiło się 35 organizacji pozarządowych i grup nieformalnych. Uczestnicy pikniku będą mogli dowiedzieć się o funduszach unijnych w Lokalnym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich Bełchatów, zdobyć widzę o zdrowym żywieniu na stoisku Centrum Dietetycznego Natur House, a także bezpłatnie przebadać słuch na stoisku Almed. Kobiety będą mogły również wykonać badania w Mammobusie. Dla najmłodszych zostanie przygotowane stoisko z klockami lego Twój Robot, a specjalne atrakcje zorganizuje Zakład Gospodarki Wodno-Kanalizacyjnej.

Dodatkowo, do 9 września w Galerii Tomaszów można oglądać wystawę zdjęć z 9. edycji Pikniku Organizacji Pozarządowych „Lokalni Niebanalni”.

Impreza odbędzie się pod patronatem prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego Marcina Witko.

Źródło: Urząd Miasta