Skansen i Groty Nagórzyckie za pół ceny! „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”

Skansen Rzeki Pilicy i PTT „Groty Nagórzyckie” (filie MCK w Tomaszowie Maz.) już po raz trzeci przyłączyły się do organizowanej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. Ma ona na celu uatrakcyjnić ofertę turystyczną wybranych obiektów i przyciągnąć jak największą liczbę turystów.

W związku z powyższym, w najbliższą sobotę i niedzielę (7-8 października 2017 r.) od godziny 10 do godziny 18,  wejściówki do naszych placówek będą objęte 50% rabatem (oferta dotyczy biletów normalnych oraz biletów ulgowych). Bilet normalny do Skansenu będzie kosztował 3 zł. a ulgowy 2,50 zł. Natomiast w „Grotach Nagórzyckich” będzie to analogicznie 2,50 i 2 zł.

W okresie trwania akcji „Weekend za pół ceny” odwiedzający goście będą mogli zapoznać się w Skansenie ze wszystkimi prezentowanymi wystawami stałymi (stanowiącymi przekrój od młynarstwa po militaria) oraz czasowymi.

W Podziemnej Trasie Turystycznej „Groty Nagórzyckie” w której właśnie zakończyły się prace remontowe można znowu oglądać labirynt sal, korytarzy i wnęk tej unikatowej kopalni piasku kwarcowego.

Serdecznie zapraszamy. NAPRAWDĘ WARTO!