Stefany 2017 rozdane w II LO

Jednym z najważniejszych czynników, które budują atmosferę i wyjątkowość naszej szkoły jest grono pedagogiczne – niezastąpiona kadra mentorów, stale walczących z trudnościami na drodze przygotowania nas do życia. Jak co roku, uczniowie naszej szkoły postanowili podziękować im za to w trakcie rozdania „Stefanów”- gali organizowanej w tym roku przez II men na czele z wychowawcą – mgr Maciejem Błaszczykiem.

Już po wejściu do sali gimnastycznej trudno było nie zauważyć wspaniałych dekoracji, nawiązujących do serii „Harry Potter” , która była motywem przewodnim tegorocznej gali. Uroczystość tradycyjnie rozpoczął dyrektor mgr inż. Tomasz Węgrzynowski, składając serdeczne życzenia nauczycielom oraz wszystkim pracownikom oświaty. Następnie wręczone zostały nagrody dla nauczycieli, którzy w ubiegłym roku szkolnym odznaczyli się szczególnymi osiągnięciami w pracy dydaktyczno – wychowawczej. W tym roku otrzymali je:

Nagroda Organu Prowadzącego

mgr Krzysztof Gurak

Nagroda Dyrektora Szkoły

mgr Anna Ignasiak
mgr Katarzyna Kozioł – Machel
mgr Kinga Marcińczak
mgr Renata Radzikowska
mgr Mariola Rychlik
mgr Ilona Śmigiel

mgr Gabriela Wałach

mgr Marzena Żegota – Doryń

Nagrodzeni zostali również pracownicy administracji i obsługi naszej szkoły. Wszystkim jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Równie ciepłe życzenia popłynęły z ust Przewodniczącej Rady Rodziców – pani Marzeny Świech, która po pięknym przemówieniu złożyła na ręce dyrekcji kwiaty.

Przed oczekiwaną z niecierpliwością częścią artystyczną nadeszła jeszcze pora na ogłoszenie wyników wyborów do Samorządu Uczniowskiego, a tym samym przejęcie stanowiska Przewodniczącego, Zastępcy oraz Skarbnika. Po mowie kończącej kadencję byłego już przewodniczącego Szymona Gawędy z kl. III b-ch, przekazał on pałeczkę Kacprowi Gieszczowi z kl. II men. Zastępcą został Mateusz Kabziński z kl. II men, natomiast Skarbnikiem – Mikołaj Sygitowicz – również z II men.
Po części oficjalnej II men rozpoczęła przedstawienie – głównym motywem był Harry Potter. Uczniowie nagrodzili nauczycieli w jedenastu kategoriach.

Zwycięzcami okazali się być:

Hermiona Granger- mgr Ilona Śmigiel,

Kwiryniusz Quirell- mgr Katarzyna Kozioł- Machel

Dolores Umbridge- mgr Renata Radzikowska

Syriusz Black- mgr Mariola Rychlik

Horacy Slughorn- mgr Kinga Marcińczak

Severus Snape- mgr Gabriela Wałach

Sibilla Trelowney- mgr Agnieszka Majka

Gilderoy Lockhart- mgr Dariusz Lis

Albus Persival Wulfryk Brian Dumbledore- mgr Krzysztof Gurak

Nevill Longbottom- mgr Maciej Błaszczyk

Fred i George Wesley- ks. Grzegorz Chirk i ks. Piotr Stępień

W organizację uroczystości zaangażowali się również uczniowie innych klas, m. in. niezastąpieni Piotr Biedal z klasy III m-ch i Jarosław Drzymalski z III m-f, którym klasa menedżerska z całego serca dziękuję. Przedstawienie uświetnił również występ niesamowitych tancerek z II LO.

Tradycyjnie życzymy całej Radzie Pedagogicznej oraz wszystkim pracownikom administracji i obsługi wszystkiego najlepszego, wielu sukcesów i zadowolenia z pracy, a wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

Źródło: II LO Tomaszów Mazowiecki