Mecz Lechii z Widzewem imprezą masową!!!

551

Dotarły dzisiaj do nas świetne wieści. Spotkanie 16. kolejki I grupy III ligi pomiędzy Lechią Tomaszów Mazowiecki a Widzewem Łódź będzie mogło obejrzeć ponad dwa tysiące widzów. Wszystko ze względu na pozytywną opinię przedstawicieli policji i straży pożarnej dotyczącej wniosku klubu o organizację imprezy masowej.

Przedstawiciele służb mundurowych w czwartek 2 listopada odbyli drugą lustrację obiektu przy ulicy Nowowiejskiej 9/27 (pierwsza była negatywna). Jak się okazało klub poprawił kilka ważnych kwestii i zaproponował inne rozwiązania dotyczące organizacji terenu co spotkało się z wydaniem zgody na imprezę masową. Teraz nie stoi już nic na przeszkodzie, aby prezydent Tomaszowa Mazowieckiego Marcin Witko wydał opinie wiążącą. Tym samym już za tydzień na stadionie przy ulicy Nowowiejskiej zapowiada się prawdziwe kibicowskie święto futbolu.

Klub serdecznie dziękuje za osobiste zaangażowanie wiceprezydentowi Tomaszowa Mazowieckiego Tomaszowi Jurkowi, a także za pomoc w rozwiązaniu wielu problemów funkcjonariuszom policji na czele z komendantem powiatowym policji Szymonem Hermanem.

Przedstawicieli mediów, kibiców oraz wszystkich osób zainteresowanych meczem informujemy, że oficjalny artykuł dotyczący dokładnej organizacji meczu pojawi się w poniedziałek 6 listopada.

Źródło: www.lechia1923.pl