Widzew sprawdzi formę Lechii. Bilety na mecz po 20 złotych ?????

834

RTS Widzew Łódź jest najbliższym rywalem RKS Lechii Tomaszów Mazowiecki. Spotkanie odbędzie się w niedzielę (12 listopada) o godz. 11 na stadionie im. Braci Gadajów przy ul. Nowowiejskiej 9/27. Tomaszowski klub przygotował na tę konfrontację bilety w cenie 20 zł.

Poniżej prezentujemy komunikat klubu RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki:

Informacje dla kibiców

Wstęp na obiekt mają posiadacze karnetów oraz sympatycy, którzy zakupią bilet wstępu. Cena biletu na to spotkanie wynosi 20 złotych. Dzieci do 13. roku życia pod opieką osoby dorosłej, za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej wchodzą za darmo. Zwiększenie cen kart wstępu podyktowane jest poniesieniem większych kosztów organizacji meczu przez organizatora zawodów. Bilety będą sprzedawane tylko w dniu meczu tj. w niedzielę 12 listopada w kasie klubu obok głównego wejścia od godziny 8:00. Jedna osoba może zakupić tylko jedną wejściówkę. Każdy uczestnik musi posiadać przy sobie ważny dowód osobisty (innego rodzaju dokumenty nie będą brane pod uwagę), który podczas zakupu biletu będzie skanowany, co wyklucza możliwość zakupu kolejnego biletu na ten sam dokument tożsamości. Otwarcie bram stadionu nastąpi o godzinie 9:00. Przed wejściem każdy uczestnik meczu będzie musiał zapoznać się z regulaminem imprezy masowej, który znajdować się będzie przed wejściem na obiekt. Na teren imprezy masowej widzowie rzecz jasna nie będą mogli wnieść żadnych niebezpiecznych przedmiotów w tym również m.in. parasoli. Panować będzie również zakaz spożywania i wnoszenia alkoholu, butelek z innymi napojami oraz do zakończenia imprezy masowej Bar Lechia będzie niedostępny dla uczestników imprezy masowej.

Na teren obiektu nie będą mogły wjechać żadne pojazdy prywatne w tym pojazdy jednośladowe (np. rowery, motory itd.). Kibice mogą parkować swoje samochody na parkingu przy ulicy Ligi Morskiej i Rzecznej oraz na parkingu przy Domu Handlowym Rondo (róg ulicy Głowackiego i Mościckiego). Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy sympatyków o możliwie inne dotarcie na obiekt, korzystając m.in. z transportu Miejskiego Zakładu Komunikacji (linia autobusu nr 1) z dworca PKP i PKS Tomaszów Mazowiecki.

Klub jako organizator chce zapewnić wszystkim jak najlepsze warunki do obejrzenia widowiska z jednoczesnym zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa imprez masowych. Ze ewentualne utrudnienia przepraszamy i liczymy na wyrozumiałość.

Informacje dla dziennikarzy

O akredytacje ubiegać się mogą redakcje prasy, radia, telewizji oraz serwisów internetowych. Podmioty bądź osoby zainteresowane nagrywaniem meczu muszą posiadać na to pisemną zgodę Klubu. Zgodę można otrzymać po wcześniejszym poinformowaniu Klubu o takim zamiarze spełniając określone warunki umowy.

Akredytacje na to spotkanie będą przyznawane przez Klub na podstawie wniosków akredytacyjnych. Formularze akredytacji dostępne są na oficjalnej stronie internetowej Klubu Piłkarskiego RKS Lechia w zakładce: Media –>Akredytacja. Wypełnione wnioski o akredytacje jednorazowe prosimy składać najpóźniej do czwartku 9 listopada do godziny 23:59. Akredytacje dostarczone po tym terminie nie będą uwzględniane. Wypełnione zgłoszenia należy przesyłać drogą elektroniczną na adres e-mail: rzecznik@lechia1923.pl.

Klub Piłkarski RKS Lechia zastrzega sobie prawo do odrzucenia wniosku, oraz w każdym momencie cofnięcia akredytacji bez konieczności podawania przyczyny. Informacja o przydzieleniu lub odrzuceniu wniosku zostanie przesłana w e-mailu zwrotnym. Złożenie wniosku akredytacyjnego nie jest równoznaczne z przyznaniem akredytacji. O przyznaniu akredytacji decyduje Klub. Liczba akredytacji jest ograniczona. W pierwszej kolejności akredytacje zostaną przyznane: patronom medialnym klubu, a następnie pozostałym mediom – według kolejności otrzymywanych przez Klub wniosków akredytacyjnych.

Posiadacz akredytacji zobowiązany jest do podporządkowania się poleceniom wydawanym przez służby porządkowe, organizatorów oraz obsługę. Przedstawiciele mediów posiadający akredytację przed wejściem na obiekt zobowiązani są do posiadania ważnej legitymacji prasowej, a przede wszystkim dowodu osobistego oraz w przypadku fotoreporterów i przedstawicieli TV własnej specjalnej kamizelki. W trakcie meczu fotoreporterzy mogą przebywać na trybunach lub bliżej placu gry wyłącznie wzdłuż linii za bramkami zachowując odpowiednią odległość od linii końcowej. Informacje dotyczące konferencji prasowej i przeprowadzania wywiadów z zawodnikami, trenerami przedstawione będą wkrótce.

Na wszelkie wątpliwości i zapytania odpowiedzi udzieli Rzecznik Prasowy KP RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki Dawid Saj pod numerem telefonu: 511 167 752.

 Źródło: UM