Mikołajkowa rywalizacja seniorów

464

6 grudnia w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 11 w Tomaszowie Mazowieckim odbyła się II Tomaszowska Spartakiada Seniorów. Tegoroczna impreza cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem – wzięło w niej udział ponad 130 zawodników i 8 organizacji pozarządowych.

partakiada rozpoczęła się występami artystycznymi uczniów Szkoły Podstawowej nr 11. Rozgrzewkę przed rywalizacją sportową poprowadził przedstawiciel FitFabric. Uczestnicy spartakiady rywalizowali w 9. konkurencjach sportowo – rekreacyjnych podzielonych na 3 kategorie wiekowe wśród kobiet i mężczyzn. Zwycięzcy poszczególnych konkurencji otrzymali od Tomaszowa Mazowieckiego Marcina Witko medale oraz nagrody ufundowane przez Fundację „Z Sercem”.

Organizacje pozarządowe biorące udział w spartakiadzie otrzymały nagrody przygotowane przez sponsora FINES – Operator Bankowy, a prezenty ufundowane przez kino Helios trafiły do najstarszych i najmłodszych uczestników zabawy.

Dodatkowo na stanowisku przygotowanym przez Koło Miejskie nr 2 Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków można było zbadać poziom cukru, trójglicerydów.