Pufa – nie tylko jako podnóżek!

749

Pufy kojarzą ci się tylko z podnóżkami? Czas to zmienić! Dzisiaj pufy mają znacznie szersze zastosowanie i mogą być używane nie tylko w tym celu. Co więcej, pufy, które kupimy teraz w sklepach, mogą z powodzeniem zastępować fotele!

Kwadratowa albo przypominająca piłkę. A może wielka jak worek, na którym może zmieścić się nie jedna, ale nawet dwie osoby. Pufy, które znajdziemy dzisiaj w sklepach, to szeroka gama różnych produktów przeznaczonych praktycznie dla każdego. Mogą służyć nam jako najprostszy podnóżek, jako siedzisko, jako dodatkowe miejsce do przechowywania, a nawet jako podręczny stolik. Pufy to niedrogi i bardzo funkcjonalny dodatek, który sprawdzi się w salonie, sypialni, pokoju dziecięcym.

Skupmy się tutaj na jednym rodzaju puf, a mianowicie na pufach workach, które wypełnione są miękkim i sypkim granulatem styropianowym. To właśnie takie pufy mogą doskonale sprawdzić się jako fotele, gdy doceniamy wygodę i nowoczesny design. Co warto o nich wiedzieć?

Pufa lekka, mobilna i wygodna

Pufy worki, które możemy znaleźć między innymi w sklepie Centrum Krzeseł pod adresem: https://www.centrumkrzesel.pl/pufy/146/c, są dostępne w różnych kształtach, wielkościach i kolorach. Możemy dopasować je indywidualnie do miejsca, w którym mają się znaleźć, do ich przeznaczenia, a także do aranżacji wnętrza. Świetnie prezentują się przede wszystkim w przestaniach nowoczesnych, ale także możemy dobrać je do tych urządzonych klasycznie.

Dzięki swojemu wypełnieniu pufy worki są bardzo lekkie i dlatego możemy je łatwo przenosić. Wypełnione są granulatem z kuleczek styropianowych, które są również bardzo komfortowe – przesypują się, dopasowując się do kształtu ciała, ale jednocześnie dają stabilne podparcie. Właśnie dlatego siedzi się na nich tak wygodnie. Są również wytrzymałe. Gdy kuleczki już się zużyją i pufa nie będzie tak pełna jak wcześniej, możemy je dokupić i dosypać do środka, dlatego taki mebel może posłużyć nam na długi czas.

Kuleczki styropianowe zamknięte są w specjalnym pokrowcu, dlatego nie ma ryzyka, że wysypią się na zewnątrz w trakcie używania pufy. Z zewnątrz najczęściej jest ona wykończona ekologiczną skórą, która jest miękka i wytrzymała, ale w sprzedaży znajdziemy także pufy wykończone tkaninami, na przykład przypominającymi sztruks czy plecionkę. Producenci często pozwalają klientom na wskazanie materiału z wzornika, dlatego możemy dopasować go idealnie do swoich oczekiwań.

Idealna dla młodszego i starszego

Jak wspomnieliśmy już wcześniej, pufy worki doskonale nadają się do różnych pomieszczeń. Możemy zastosować je w salonie jako zamiennik foteli – możemy wtedy dokupić je wraz z mniejszym podróżnikiem dla większego komfortu. Także pufy tego rodzaju będą świetnym wyborem do pokoju dziecięcego – maluchy uwielbiają takie dodatki. Co więcej, możemy znaleźć je też w świetnych wzorach, na przykład przypominające piłkę nożną.

Pufy tego typu znalazły zastosowanie także poza domami. Możemy zobaczyć je między innymi w nowocześnie urządzonych biurach, przestrzeniach co-workingowych, w przedszkolach, szkołach, sklepach, dlatego to naprawdę uniwersalne wyposażenie.

Kup teraz on-line!

Jeśli chcesz także kupić tego rodzaju pufę, swoje zamówienie możesz złożyć już teraz przez internet. W sieci znajdziemy najszerszy wybór tego rodzaju dodatków, także z możliwością doboru koloru i wzoru, co w przypadku sklepów stacjonarnych nie jest możliwe. Nie musimy też obawiać się, jak przewieźć taką pufę do domu – zostanie dostarczona przez firmę kurierską wprost pod wskazany przez nas adres.

Za pufę worek zapłacimy od około 100 do 300 złotych w zależności od wielkości, jakości wykonania oraz wybranych materiałów.