Świąteczny weekend na drogach

694
Od 22 grudnia do 26 grudnia na drogach powiatu tomaszowskiego doszło do 19 kolizji i 1 wypadku drogowego. Funkcjonariusze wyeliminowali z ruchu 8 potencjalnych zabójców na drodze – nietrzeźwych kierujących, z których niechlubny rekordzista miał ponad 3 promile.

22 grudnia o godzinie 13:45, na S-8, w Lechowie, na nitce w kierunku Warszawy doszło do wypadku drogowego. Według wstępnych ustaleń wynika, że 35-letni obywatel Litwy, kierując zespołem pojazdów, z nieustalonych do chwili obecnej przyczyn zjechał częściowo na awaryjny pas drogi S-8, uderzając w stojący z powodu awarii kia. Na skutek zderzenia pojazdów ranne zostały trzy osoby. Na szczęście badania lekarskie wykazały że obrażenia ciała poszkodowanych są niewielkie. W tym samym czasie na drugim pasie w kierunku Wrocławia o godzinie 15:15, kierujący nissanem primera 26-letni mieszkaniec Tomaszowa, najechał na tył poprzedzającego go nissana, którym kierował 77 letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego, tym przypadku również skończyło się na pogniecionej karoserii.

22 grudnia o godzinie 17:30, w Lechowie na S8 w, w kierunku Warszawy, doszło do zdarzenia drogowego jak wynika ze wstępnych ustaleń kierująca lexusem 27- letnia mieszkanka województwa mazowieckiego, nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego renault megane scenic, którym kierował 43 – letni mieszkaniec Międzyrzecza Podlaskiego, w tym przypadku również nikt nie doznał poważniejszych obrażeń. Uczestnicy zdarzeń drogowych byli trzeźwi. Policjanci apelują o ostrożną jazdę.

Źródło: KPP