Ceramika Paradyż z kolejnymi Perłami Ceramiki

706

Po raz kolejny Ceramika Paradyż została wyróżniona w prestiżowym konkursie polskiej branży ceramicznej – Perły Ceramiki UE 2017. Podczas gali, która odbyła się 24. stycznia w Warszawie firma odebrała sześć statuetek. Aż dwukrotnie zostały nagrodzone kolekcje MARGARITA i NATURSTONE.

 

Tytuł „Perła Ceramiki UE 2017” otrzymały kolekcje: ELIA, MARGARITA, NATURSTONE i SCANDIANO. Dwie z nich – MARGARITA oraz NATURSTONE – zostały nagrodzone również tytułem „Perła Ceramiki Dystrybutorów 2017”. Odmienność stylów nagrodzonych kolekcji pokazuje jak różne są preferencje Klientów względem urządzania mieszkania. Wybór dystrybutorów potwierdza, że Ceramika Paradyż doskonale rozumie to wyzwanie i odpowiada na nie bogatą ofertą produktów dopasowaną do różnych potrzeb.

Konkurs „Perły Ceramiki UE” jest organizowany od 2004 roku przez kwartalnik Wokół Płytek Ceramicznych oraz firmę CAD Projekt K&A. Celem konkursu jest promowanie płytek ceramicznych, które wyróżniają się wzornictwem i jakością, ale także uhonorowanie zespołów zaangażowanych w projektowanie, oraz wdrażanie i promowanie płytek ceramicznych. W imieniu Ceramiki Paradyż nagrody odebrali: za kolekcję ELIA – Rafał Domaradzki, Dyrektor Kreatywny, za kolekcje MARGARITA i SCANDIANO – Maria Majewska, Menedżer Produktu, zaś za kolekcję NATURSTONE – Beata Dela, Menedżer Produktu.

Anna Falkowska Walk PR Senior Account Executive