Tomaszowianie na targach BUDMA 2018

600

Przedstawiciele Urzędu Miasta i Starostwa Powiatowego wspólnie z przedsiębiorcami biorą udział w Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury Budma 2018, które odbywają się od 30 stycznia do 2 lutego w Poznaniu.

Na stoisku miasta i powiatu bezpłatnie promują się przedsiębiorcy z terenu Tomaszowa Mazowieckiego i powiatu tomaszowskiego. Są to przedstawiciele firm: UST-M Sp. z o.o., „PASJA” Rafał Nagórka, Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe „HARD – BUD” Karol Plichta, EVA – BUD Sp. z o.o., Piekarski BUDOWNICTWO Rafał Piekarski, PROJEKT – DOM Łukasz Kozłowski, FHU HESYSTEM COKOM 2 Przemysław Hes, Firma Handlowo-Usługowa „Robbud” Robert Peliński.

W środę (31 stycznia) w targach wzięli również udział prezydent Marcin Witko i prezes Zakładu Gospodarki Ciepłowniczej Błażej Spychalski.

Głównym celem obecności tomaszowskich przedsiębiorców na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury Budma 2018 jest wzrost poziomu eksportu regionalnych przedsiębiorstw z sektora MŚP poprzez nawiązywanie kontaktów handlowych na poziomie międzynarodowym, a także wzrost umiejętności w zakresie poszukiwania kontrahentów zagranicznych oraz zdobywania nowych rynków zbytu.

Stoisko zorganizowane jest w ramach projektu „Kompleksowa promocja potencjału gospodarczego miasta Tomaszowa Mazowieckiego i powiatu tomaszowskiego”.

Źródło Urząd Miasta