Powiat Tomaszowski na Targach Tour Salon 2018 – Targi Regionów i Produktów Turystycznych w Poznaniu.

602

Turystykę Województwa Łódzkiego reprezentowały na wspólnym stoisku: Powiat Tomaszowski ROTWŁ, Urząd Marszałkowski, Łódzka Organizacja Turystyczna, Centralny Łuk Turystyczny i Łowicz.Oprócz licznych stoisk z kraju odwiedzający mogli poznać atrakcje turystyczne Albanii. Czech, Gruzji, Mołdawii, Niemiec, Ukrainy i Włoch.

W czasie trzydniowej imprezy na odwiedzających poznańskie targi turystyczne czekało wiele atrakcji m.in. koncerty, prezentacje krajów, atrakcji turystycznych, spotkania z blogerami i dziennikarzami. Targi to okazja nie tylko do tego, żeby odwiedzić stoiska miast, regionów czy atrakcji turystycznych, ale okazja aby spotkać się z podróżniczymi gwiazdami i posłuchać o ich przygodach na polskich i światowych szlakach. Na tegorocznych targach panele prowadzili Adam Wajrak – miłośnik przyrody, autor książek o zwierzętach, Jarosław Kuźniar dziennikarz informacyjny, podróżnik, właściciel biura podróży oraz Katarzyna Pakosińska – aktorka która opowiedziała o swojej przygodzie z Gruzją.

Podczas uroczystości otwarcia targów nastąpiło również podsumowanie licznych konkursów i wręczenie nagród – wśród nich znalazły się wyróżnione w organizowanym przez Wiadomości Turystyczne konkursie „Róża Regionów” wydawnictwa zgłoszone przez ROTWŁ: Przewodnik Łódzkie 2016/2017 oraz Atlas Turystyczny Województwa Łódzkiego.

Źródło: Starostwo Powiatowe