Planowane przerwy w dostawie energii elektrycznej w dniach 08.03 – 14.03.2018

207

Rejon Energetyczny Tomaszów Maz. zawiadamia, że w związku z pracami eksploatacyjnymi nastąpią przerwy w dostawie energii elektrycznej dla naszych klientów w następujących miejscowościach:

OPOCZNO

2018-03-06 10:00 – 15:00

Miedzna Murowana

2018-03-08 08:00 – 14:00

Myślibórz 31-33

Pilichowice 74

2018-03-08 08:00 – 10:00 

Parczówek

2018-03-08 10:00 – 15:00

Petrykozy 82-177, 543

Skronina 8, 103, 169, 261-278

2018-03-09 08:00 – 10:00

Kuraszków 134

Parczówek

Petrykozy 2543

2018-03-09 10:00 – 15:00

Parczów

2018-03-12 10:00 – 12:00

Paradyż ul. Piotrkowska 3-33; ul. Kwiatowa 2; ul. Łąkowa; ul. Opoczyńska 8

2018-03-12 12:00 – 15:00

Wójcin

Wójcin A

Wójcin B 31-35

2018-03-13 08:00 – 15:00

Kruszewiec

Kruszewiec-Kolonia

2018-03-14 08:00 – 10:00

Sitowa

2018-03-14 10:00 – 13:00

Ostrów gm. Opoczno

 2018-03-14 13:00 – 15:00

Sobień

TOMASZÓW MAZ.

2018-03-07 08:00 – 10:00

Swolszewice Duże ul. Jana Pawła II 128

Swolszewice Małe ul. Trzciniec; ul. Iłki 43

2018-03-07 10:00 – 13:00

Smardzewice ul. Główna 16-127; ul. Południowa 16

2018-03-07 13:00 – 15:00

Smardzewice ul. Pogodna; ul. Słoneczna; ul. Stoczek; ul. Szczęśliwa; ul. Zacisze; ul. Wodna

2018-03-08 08:00 – 15:00

Prażki 4-24

2018-03-08 08:00 – 10:00

Wąwał ul. Cegielniana; ul. Długa 1, 3; ul. Krzywa; ul. Mała; ul. Tomaszowska 2-14

2018-03-08 10:00 – 13:00

Wąwał ul. Polna; ul. Szmaragdowa; ul. Tomaszowska od numeru 14; ul. Willowa

2018-03-08 13:00 – 15:00

Wąwał ul. Cegielniana 2; ul. Główna; ul. Krótka; ul. Lipowa; ul. Nowa; ul. Rumiankowa

2018-03-09 08:00 – 15:00

Prażki 1-3, 79-109, 484, 512

2018-03-09 08:00 – 10:00

Tresta ul. Brzozowa; ul. Podleśna; ul. Akacjowa; ul. Dębowa; ul. Jaśminowa; ul. Jesionowa; ul. Lipowa; ul. Olszynowa; ul. Osikowa; ul. Topolowa; ul. Wierzbowa

 2018-03-09 10:00 – 15:00

Twarda ul. Główna; ul. Południowa; ul. Leśna; ul. Źródlana

2018-03-12 08:00 – 15:00

Tomaszów Mazowiecki ul. Anny; ul. Bartłomieja; ul. Białobrzeska 1-94, 113/7; ul. Adama; ul. Bogumiła; ul. Krawiecka; ul. Celiny; ul. Danuty; ul. Damazego; ul. Elżbiety; ul. Flory; ul. Grażyny; ul. Grzegorza; ul. Haliny; ul. Henryka; ul. Klonowa 19; ul. Ludwikowska 1-75; ul. Szklarska 5; ul. Barbary; ul. Cezarego; ul. Edwarda; ul. Na Skarpie 100, 106, 71; ul. Aliny; ul. Andrzeja; ul. Szewska

2018-03-12 10:00 – 15:00

Luboszewy 386-555, 105, 178, 259, 155

2018-03-13 08:00 – 15:00

Żelechlin

2018-03-13 08:00 – 13:00

Małecz

Podmałecz

 2018-03-13 13:00 – 15:00

Lubochenek

Lubochnia ul. Skierniewicka 2

2018-03-14 08:00 – 15:00

Dąbrowa

Nowy Glinnik

Glinnik

2018-03-14 08:00 – 15:00

Bartoszówka 1-68