Narkotyki nie trafią na rynek

738

Policjanci z Wydziału Kryminalnego tomaszowskiej komendy zatrzymali 41-latka u którego zabezpieczono łącznie 67 gramów amfetaminy. Odpowie za posiadanie narkotyków.

Wieczorem 11 kwietnia 2018r policjanci z Wydziału Kryminalnego tomaszowskiej komendy powiatowej na ulicy Dzieci Polskich próbowali wylegitymować mężczyznę. Na widok policjantów próbował uciekać, lecz szybko został zatrzymany. 41-letni mieszkaniec Tomaszowa zanany z wcześniejszych konfliktów z prawem, miał przy sobie 19 gramów amfetaminy. Istniało podejrzenie, że mężczyzna może przechowywać w domu więcej narkotyków. Podczas przeszukania policjanci znaleźli ukryte w szafkach 48 gramów amfetaminy. Mężczyzna odpowie za posiadanie narkotyków.

Dzień wcześniej, 10 kwietnia,  policjanci z Rokicin w trakcie interwencji domowej zwrócili uwagę na leżące w mieszkaniu dilerki. 31-letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego w 69 dilerkach posiadał różnego rodzaju substancje psychoaktywne. Narkotyki zostaną przesłane do policyjnego laboratorium, które zbada ich skład.

Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP