Wydarzenia Kino Helios Tomaszów Mazowiecki.

870

W najbliższym tygodniu w tomaszowskim kinie Helios będziemy świadkami dwóch przedpremier, dwóch premier oraz informacja o projektach specjalnych.

„Wyszczekani”- przedpremiera

Szalona komedia. Max, pracujący dla policji rottweiler, samotnik w typie macho, zostaje wysłany na prestiżową wystawę psów, by zbadać tajemniczą sprawę związaną z nielegalnym handlem zwierzętami.

Niestety, zostaje tam wysłany wraz ze swym partnerem – człowiekiem, co rodzi mnóstwo zaskakujących i zabawnych sytuacji.

Start 20.05.2018 godzina 17:30

Kup teraz! http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/11769/Wyszczekani

„Han Solo: Gwiezdne wojny – historie”- przedpremiera

W czeluściach mrocznego i groźnego przestępczego półświatka, Han Solo zaprzyjaźnia się ze swoim przyszłym drugim pilotem Chewbaccą i poznaje hazardzistę Calrissiana.

Tak rodzi się legenda jednego z najbardziej kultowych bohaterów w historii kina, znanego z późniejszej sagi Gwiezdne wojny.

Start: 24.05.2018 godzina 19:00

Kup teraz! http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/11758/Han-Solo%3A-Gwiezdne-wojny—historie

„Deadpool 2”

Oszpecony w wyniku śmiertelnie groźnego ataku bydła podkuchenny ze stołówki zakładowej (Wade Wilson) nie cofnie się przed niczym, by spełnić największe marzenie swego życia – chce zostać wybrany najseksowniejszym barmanem miejscowej sieci barów mlecznych i udowodnić, że jeszcze się taki nie narodził, który mógłby mu nadmuchać w kakao.

Walczy przy tym o odzyskanie utraconego poczucia smaku i skradzionego kondensatora strumienia, stawiając czoło wojownikom ninja, japońskim gangsterom spod znaku yakuzy i sforze agresywnych seksualnie czworonogów. Przemierzając kulę ziemską, odkrywa siłę rodziny, przyjaźni i pikantny smak przygody, a przy okazji zdobywa pożądany puchar dla Najlepszego Kochanka Świata.

Kup teraz! http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/11704/Deadpool-2

„Bóg nie umarł: Światło w ciemności”

Wokół kościoła Św. Jakuba narasta coraz więcej sporów. Przeciwnikom wiary przeszkadza fakt, że świątynia stoi na terenie uniwersytetu. Gdy pewnej nocy pożar pustoszy kościół, władze uczelni postanawiają wykorzystać okazję, by usunąć parafię ze swojego terenu. Wielebny Dave zmaga się z pogróżkami i szykanami. Mimo poparcia parafian, zaczyna rozważać przeniesienie świątyni.

Prawdziwe wątpliwości w jego sercu zasieje pojawienie się jego dawno niewidzianego brata, który niespodziewanie włączy się w konflikt wokół kościoła. Gorzkie wspomnienia powrócą, otworzą się dawne rany. Bracia będą musieli zmierzyć się z trudnymi pytaniami z przeszłości.

Kup teraz! http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/11763/Bog-nie-umarl%3A-Swiatlo-w-ciemnosci—lektor

Seans z Cyklu Kino Konesera – „Nigdy Cię tu nie było”

Historia byłego agenta do zadań specjalnych, mężczyzny pełnego sprzeczności, zagubionego, na krawędzi autodestrukcji. Widział już prawie wszystko, a prześladujące go wspomnienia sprawiają, że chciałby, aby świat o nim zapomniał. Jednak gdy zaginie pewna nastolatka, podejmie się jej odnalezienia.

Wkrótce przekona się, że w jego misji nic nie jest tym, czym się wydaje. Gotowy na wszystko, by uratować dziewczynę, niespodziewanie otrzyma szansę ocalenia samego siebie.

Start: 21.05.2018 godzina 18:30

Kup teraz! http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/11850/Nigdy-Cie-tu-nie-bylo

Seans z cyklu Kultura Dostępna – „Plan B”

Obyczajowy film o miłości. Bohaterów filmu poznajemy kilkanaście dni przed Walentynkami, w chwili, gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań.

Wnoszą w ich życie nową jakość, za sprawą przypadku, bądź zrządzenia losu. Dają nadzieję na odnalezienie prawdziwych uczuć i autentycznych więzi.

Start: 24.05.208 godzina 13:00; 18:00

Kup teraz! http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/11775/Plan-B