Rusza sprzedaż karnetów Widzewa na sezon 2018/2019

771
W poniedziałek 25 czerwca o godz. 19:10 ruszy sprzedaż karnetów na mecze domowe Widzewa w sezonie 2018/2019 rozgrywek II ligi.

W pierwszej kolejności abonamenty mogą nabyć posiadacze karnetów na poprzednią rundę. Jeśli zdecydują się na przedłużenie na obecnie zajmowanych miejscach, mogą tego dokonać do 4 lipca. Od 6 lipca dotychczasowi „karnetowcy”, będą mogli zmienić miejsce. Taka opcja będzie dostępna wyłącznie dla nich do 10 lipca. Dwa dni później (12.07.) rozpocznie się otwarta sprzedaż karnetów na wszystkie niewybrane w poprzednich turach miejsca. Potrwa do 17 lipca. Karnety można nabywać na cały sezon i na przedłużoną (o rozegrane awansem cztery mecze z wiosny) rundę jesienną.

W poniedziałek i wtorek (25-26 czerwca) możliwe będzie zakupienie karnetu jedynie drogą elektroniczną, po zalogowaniu się na stronie: https://widzew.com/web/bilety/karnety. Od środy 27 czerwca od godz. 12:00 będzie można przedłużyć karnety również w sklepie stacjonarnym Widzewa, zlokalizowanym w trybunie D stadionu przy al. Piłsudskiego 138. Na razie nie będzie możliwy odbiór karnetów. Nowe karty z zakodowanymi abonamentami będą dostępne w drugim tygodniu lipca, a o dokładnym terminie klub poinformuje osobnym komunikatem. Zachęcamy przy tym przede wszystkim do wyboru przesyłki kurierem. Dzięki współpracy z DPD jest to najpewniejsza forma otrzymania karnetu na czas.

Nadal jest możliwość zakupu karnetów fundowanych – w cenie 100 zł na cały sezon. Beda one przekazywane na potrzeby szkół, przedszkoli, domów dziecka czy też dzieci z fan-clubów.

Więcej szczegółów (KLIKNIJ)

Zachęcamy też do wsparcia MUKS Widzew poprzez dobrowolny przelew na rzecz sekcji koszykówki. Będzie można go zrobić za pośrednictwem systemu biletowego od 27 czerwca.

Ważne daty:

25 czerwca – 4 lipca: przedłużenie karnetów z zachowaniem miejsca

6 – 10 lipca: przedłużenie karnetu ze zmianą miejsca

12 – 17 lipca: otwarta sprzedaż karnetów

17 lipca: początek sprzedaży biletów

 Źródło: www.widzew.com