Artur Dyśko zwyciężył w konfrontacjach muzycznych

513

„Blizna”, „Dove Burning”, „Hopefully free”, „Lunatycy” i Artur Dyśko wzięli udział w tegorocznym finale konfrontacji muzycznych, który odbył się podczas festiwalu „A może byśmy tak… do Tomaszowa – Dni Tomaszowa Mazowieckiego 2018”. Ten ostatni wykonawca zdobył główną nagrodę ufundowaną przez prezydenta miasta Marcina Witko.

Jury w składzie: Robert Mastalerz (przewodniczący), Mateusz Włodarczyk i Kamil Wrona przyznało pierwsze miejsce Arturowi Dyśko. Nagrodę w wysokości 3 tys. zł przekazał zwycięzcy prezydent Tomaszowa Mazowieckiego Marcin Witko. Drugie miejsce i 2 tys. zł od Tomaszowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego otrzymał zespół „Lunatycy”. Na ostatnim stopniu podium uplasowali się członkowie grupy „Blizna”. Otrzymali oni nagrodę w wysokości 1 tys. zł ufundowaną przez Zakład Gospodarki Ciepłowniczej.

FOTOSpecjalne wyróżnienie od Galerii Tomaszów przyznano Arturowi Dyśko. W prezencie wokalista dostał voucher o wartości 1 tys. zł na zakupy w tomaszowskim centrum handlowym.

Artur Dyśko to dwudziestolatek z okolic Skierniewic, absolwent SSM II st. w Skierniewicach w klasie waltorni. W trakcie konfrontacji zaprezentował dwa autorskie utwory: „Deep love” i „To nie tak miało być”.

Źródło: Urząd Miasta