Polska Zobacz Więcej – Weekend Za Pół Ceny

Skansen Rzeki Pilicy oraz Podziemna Trasa Turystyczna „Groty Nagórzyckie”  (filia Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim) już po raz piąty będzie partnerem akcji Polska Zobacz Więcej – Weekend Za Pół Ceny.
W czasie trwania akcji, która w tym roku przypada na dni 5-7 października, wszyscy odwiedzający Skansen Rzeki Pilicy będą mogli nabyć wejściówki z 50% rabatem, zgodnie z poniższą tabelą:

Rodzaj biletu Cena regularna Cena w trakcie trwania akcji POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY
Bilet normalny 7,00 zł 3,50 zł
Bilet ulgowy 5,00 zł 2,50 zł
Bilet normalny karta tomaszowianina 5,60 zł 2,80 zł
Bilet ulgowy karta tomaszowianina 4,00 zł 2,00 zł
Bilet ogólnopolskiej karty dużej rodziny 4,00 zł 2,00 zł
Bilet tomaszowskiej karty dużej rodziny 3,00 zł 1,50 zł

Podziemna Trasa Turystyczna „Groty Nagórzyckie” 6 i 7 października 2018r. (sobota, niedziela), w godzinach 10-18 obniża 50% rabatem wejściówki do obiektu.

POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY to ogólnopolska akcja promocyjna, do której przedsiębiorcy z branży turystycznej zgłaszają swoje oferty, a turyści – korzystają z nich w obniżonych cenach. Akcję zainicjowało Ministerstwo Sportu i Turystyki, a od czterech edycji organizuje ją Polska Organizacja Turystyczna we współpracy z MSiT.

Zachęcamy do odwiedzenia strony organizatora akcji, na której od dnia 19 września będzie prezentowana pełna lista partnerów biorących udział w akcji: https://polskazobaczwiecej.pl/strefa-turysty

Źródło: Urząd Miasta