Światowe Dni Turystyki

444
Wojewódzkich Obchodów Światowego Dnia Turystyki, odbędą się w dniach 28 – 30.09.2018 roku. Bogata oferta atrakcji, wycieczek, spacerów z przewodnikiem, spływów kajakowych z pewnością przypadną Wszystkim do gustu i każdy znajdzie coś dla siebie.

Główna część inauguracyjna imprezy rozpocznie się w piątek 28.09.2018 roku o godzinie 10:00 na Zamku Kazimierza Wielkiego w Inowłodzu. Poza prezentacją potencjału i atrakcji Powiatu Tomaszowskiego i Gminy Inowłódz, będzie można poznać lokalny dorobek artystyczny poprzez występy zespołów muzycznych.
Paszport Turystyczny dostępny będzie w Punktach Informacji Turystycznej w Tomaszowie Mazowieckim, Spale, Inowłodzu oraz w Punkcie IT w łódzkiej Manufakturze. Znajdzie się tam miejsce na pamiątkową pieczątkę, którą znaleźć będzie można w opisanych obiektach. Jest to świetna forma zabawy dla całej rodziny. A dodatkowo uczestnicy zabawy paszportowej będą mogli wziąć udział w konkursie z nagrodami. Stając się posiadaczami paszportu będziecie mogli skorzystać z wielu promocji i rabatów, a także zobaczyć miejsca nie zawsze na co dzień dostępne, co podnosi atrakcyjność zwiedzania.

Szczegóły na stronie  www.rotwl.pl

Źródło: Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego