Podróżuj wygodnie i bezpiecznie – skorzystaj z wypożyczalni samochodów!

427

Nie masz własnego auta a może twoje chwilowo, jest w naprawie? Nic nie szkodzi! Wynajem samochodów to wygodne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują auta natychmiast. Podstawową jego zaletą jest to, że można wybrać model pojazdu idealnie dostosowany do swoich indywidualnych potrzeb. Za tym rozwiązaniem przemawiają również finanse, ponieważ jest to znacznie tańsza opcja niż leasing. Dodatkowo nie musimy martwić się o nasze bezpieczeństwo, ponieważ każdy pojazd zostaje poddany dokładnej kontroli fachowców. Z wynajmem aut wiążą się również dodatkowe udogodnienia takie jak możliwość długoterminowej rezerwacji oraz opcja wypożyczenia dodatkowego sprzętu, na przykład: nawigacji, bagażnika dachowego czy łańcuchów śnieżnych.

Czym kierować się przy wyborze modelu samochodu?

Podstawowym kryterium jest przeznaczenie samochodu, dopiero potem należy zwrócić uwagę na nasze osobiste preferencje. Samochód może posłużyć nam w celach służbowych. Kiedy, na przykład udajemy się do klienta i zależy nam na reprezentacyjnym wyglądzie to doskonałym wyborem będzie Seat Leon FR. Sylwetka samochodu prezentuje się zgrabnie i nowocześnie, jednak atrakcyjny wygląd nie wyklucza funkcjonalności. Duża ilość miejsca i bagażnik zapewnią komfort jazdy podróżującym nim pasażerom. Jest to również zasługa sztywnego zawieszenia, które sprawia, że wyboje na drodze są mniej odczuwalne. Podobnie jest w przypadku zakrętów. Dzięki wielofunkcyjnej kierownicy łatwo jest manewrować pojazdem. Jeśli potrzebujemy auta dostawczego i zależy nam na dużej pojemności to najlepiej w tym celu, sprawdzi się Opel Movano. Maksymalna ładowność auta wynosi aż 1350 kilogramów! Ponadto użytkowanie samochodu oznacza przede wszystkim komfort. Tylne drzwi można otwierać pod kątem aż 270 stopni, co umożliwia bezproblemowy załadunek nawet pełnowymiarowych palet. Kierowcy i pasażerowie cenią auto przede wszystkim za komfort jazdy, który zapewnia. Sprzyja temu ergonomiczna kabina i regulowana kierownica. Dodatkową zaletą wynikającą z użytkowania auta szczególnie na długich trasach jest niska emisja spalin i redukcja zużycia paliwa, które w praktyce wiąże się z mniejszymi kosztami podróży.

Dobra wypożyczalnia samochodów – czym powinna się charakteryzować?

Obecnie wynajem samochodów zyskuje coraz większą popularność, dlatego ważne jest, aby wiedzieć, na co zwrócić uwagę przy wyborze wypożyczalni. Podstawowym kryterium jest zorientowanie na klienta, profesjonalizm i doświadczenie. Wszystko to przekłada się na wysoką jakość usług, której poszukuje każdy z nas. Wszystkie te cechy łączy w sobie łódzka firma CK Corp. Jej oferta nie zawęża się jedynie do modeli aut osobowych i dostawczych, ale również busów 9-osobowych marki Opel Vivaro. Umożliwia to łatwy transport zorganizowanych grup. Najczęściej zainteresowani wynajmem kilkuosobowych busów są przedsiębiorcy lub duże firmy, którym pojazd służy do transferu gości zagranicznych z lotniska. Wersja z dłuższym nadwoziem bez problemu pomieści bagaże pokaźnych gabarytów. Funkcjonalność idzie w parze z reprezentacyjnym wyglądem auta. Już dziś odwiedź stronę: http://www.ckcorp.pl/ i ciesz się wynajmem dostosowanym do Twoich potrzeb! Wciąż masz wątpliwości? Skorzystaj z fachowego wsparcia za pośrednictwem infolinii czynnej całą dobę. W trosce o wygodę i podążanie za najnowszymi trendami w siedzibie firmy istnieje również możliwość płatności kartą. Dodatkowo na stałych klientów czekają atrakcyjne rabaty, dlatego nie zwlekaj i już dziś odwiedź tę renomowaną wypożyczalnię samochodów!