Blix: mobilny łowca promocji

1267

Miłośnicy szybkich zakupów i atrakcyjnych promocji powinni z bliska przyjrzeć się temu, co oferuje aplikacja mobilna Blix. Jest to miejsce, w którym można przejrzeć wszystkie, dostępne gazetki promocyjne wiodących marketów i sklepów z różnych branż. Blix każdego dnia zyskuje nowych użytkowników, zachęconych funkcjonalnością apki.

Czym wyróżnia się Blix?

Na stronie internetowej blix.pl można zapoznać się z informacjami na temat tego, jak działa aplikacja. Aczkolwiek, również bez tych informacji można sobie bez trudu poradzić.

Blix to mobilna aplikacja zaliczająca się do prostych w obsłudze, szybkich w działaniu
i przejrzystych. Lista sklepów dostępnych na Blixie udostępniona jest alfabetycznie, co oznacza, że w krótkim czasie znajdziemy interesujący nas sklep. Można odnieść się też do konkretnej strony w gazetce, na jakiej znajdują się dane produkty. Nie bez znaczenia jest także to, że można poszczególne produkty oglądać w kategoriach i dodawać je do listy zakupów. Na dodatek, można personalizować swoje zakupy, dodając do konkretnej zakładki ulubione produkty. To finalnie pozwala wybrać pożądany towar w atrakcyjnej cenie, kiedy porówna się propozycje handlowe z kilku sklepów.Warto nadmienić, że Blix posiada nie tylko aktualne oferty promocyjne marketów, ale też sklepów z branży gastronomicznej, kosmetycznej, czy meblowej. Stale poszerza się lista dostępnych podmiotów, dzięki czemu można kompleksowo wybrać towary przydatne w różnych dziedzinach życia.

Akcent położony na promocje

Polacy coraz bardziej cenią to, że mają możliwość zakupu wysokiej jakości produktów w atrakcyjnej cenie. Lubią też, kiedy mają bieżący dostęp do tego typu informacji. Dlatego też, warto zapoznać się z Blixem. Ta aplikacja o każdej porze dnia, z dowolnego miejsca będzie informowała o promocjach w sklepach interesujących dla użytkowników. W Blixie
od razu można zobaczyć, jakie towary są dostępne, ile kosztują i gdzie dobrze będzie je kupić. Aplikacje mobilne są coraz częściej wykorzystywane w codziennych czynnościach.

Zakupy zaliczają się do podstawowych z nich. Szybki przegląd ofert poszczególnych marek to coś, czego potrzebują polscy konsumenci. Nie trzeba już czekać na dostawę gazetek promocyjnych i zaśmiecać mieszkania. Wystarczy spojrzeć na ekran telefonu komórkowego. I później cieszyć się udanymi zakupami. Blix daje możliwość wyłonienia promocji dzięki jakim można zrobić nie tylko zakupy spożywcze, ale i kupić meble do domu, ulubiony perfum w dobrej cenie, czy po prostu zaplanować zakupy w najbliższym czasie.