Bitwa o Włos

362

Autor: ZSP Nr 3 im. Jana Pawła II

12 grudnia  2018 uczennice z klas fryzjerskich naszej szkoły mogły po raz kolejny wykazać się kreatywnością w wykonaniu oryginalnej fryzury wieczorowej w zorganizowanym przez ZSP nr 6 II Międzyszkolnym Konkursie  o Puchar Starosty Tomaszowskiego „BITWA O WŁOS”. Hasłem przewodnim tegorocznego konkursu było „Hiszpańskie wesele”. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy II BS c: Agata Pietrzak i Milena Plich oraz Agata Zdulska z klasy III ZSZ c. Modelkami były: Martyna Gierzkowska z klasy II BS c, Aleksandra Stańdo z klasy I BS b i Aleksandra Niźnikowska z I LO.
W konkursie, w którym  rywalizowało ze sobą 20 uczennic klas fryzjerskich z województwa łódzkiego, II miejsce zajęła Agata Pietrzak z klasy II BS c, której modelką była Aleksandra Niźnikowska. Serdecznie gratulujemy wyróżnienia, zdobytych nagród i 3 – tygodniowego stażu u mistrza świata we fryzjerstwie p. Błażeja Adamusa w Częstochowie, który był jednym z jurorów w konkursie.
Opiekunami uczestniczek konkursu byli: Monika Kapała i Jacek Mrozicki