Dobry początek roku

574

Autor: KPP Tomaszów Mazowiecki

9 stycznia 2019 roku odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie z kandydatami, którzy ubiegają się o przyjęcie do służby w Policji w naszym garnizonie. Aula Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi wypełniła się osobami, które po wstępnej weryfikacji złożonych dokumentów zostały zakwalifikowane do postępowania rekrutacyjnego. W 2019 roku to pierwsze spotkanie z kandydatami do służby w Policji jednak ku naszemu zadowoleniu odbywa się ich coraz więcej, z coraz liczniejszą grupą osób. Kandydaci do służby w Policji otrzymują na nich informacje o dalszej procedurze rekrutacji, a także niezbędne dokumenty i skierowania na pierwszy etap tj. test wiedzy i test sprawności fizycznej.

Przed testami, kandydaci w garnizonie łódzkim mogą skorzystać z udziału w „Aktywnym pokazie”, który pozwala, im na wstępy sprawdzian swojej tężyzny fizycznej.
 
Kolejne z etapów rekrutacji to test psychologiczny- multiselect, rozmowa kwalifikacyjna, ustalenie stanu zdrowia i postępowanie sprawdzające.
 
Aby ułatwić kandydatom interpretację wszystkich etapów rekrutacji do służby w Policji Wydział Kadr i Szkolenia KWP w Łodzi opracował specjalną broszurę informacyjną, którą przedstawiamy w załączeniu.
 
Przypominamy, że dokumenty do służby w Policji można składać przez cały rok. Warto zrobić to jak najszybciej, gdyż cała procedura rekrutacji trwa od 2 do 3 miesięcy. Są już znane terminy na 2019 rok.

Przyjęcia planowane są kolejno na:
– 7 marca 2019r.,
– 21 maja 2019r.,
– 16 lipca 2019r.,
– 12 września 2019r.,
– 7 listopada 2019r.,
– 30 grudnia 2019r.
 
Nie zwlekaj, dołącz do nas!
 

POLECAMY ;

http://lodzka.policja.gov.pl/el6/sluzb/dobor-do-sluzby-w-polic