Polecamy: Kamdo Dystrybutor i producent materiałów odblaskowych

Zgodnie z prawem pieszy poruszający się po drodze poza obszarem zabudowanym po zmierzchu jest obowiązany do używania elementów odblaskowych. Ważne jest, aby były one umieszczone w sposób widoczny dla innych uczestników ruchu. Wyjątkiem jest sytuacja, w której pieszy porusza się po drodze przeznaczonej wyłącznie dla pieszych lub po chodniku.

Firma KAMDO to bardzo znany dostawca materiałów odblaskowych w Europie środkowo wschodniej. Nasze doświadczenie na rynku przyczyniło się do tego, że gwarantujemy doskonałą jakość oferowanych produktów odblaskowych. W związku z tym, że policyjne statystyki potwierdzają konieczność noszenia odblasków nasza firma wychodzi na przeciw klientom, oferując profesjonalną obsługę i korzystną cenę.

Naszymi klientami są przede wszystkim urzędy państwowe, policja a także firmy komercyjne, które umieszczają swoje logo i tym samym propagują bezpieczeństwo na drodze. Wykonujemy projekty nadruków i wysyłamy wizualizację komputerową do akceptacji. Jesteśmy również elastyczni jeżeli chodzi o indywidualne zlecenia. Mamy dużo atrakcyjnych pomysłów, służymy radą co do indywidualnych kształtów i zapewniamy krótkie terminy realizacji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronę internetową www.kamizelkiodblaskowe.com.pl

Drukarnia Pegaz – termotransfery akrylowe full color

Specjalizujemy się w produkcji termotransferów począwszy od prostych grafik jednokolorowych po złożone grafiki multikolorowe z wykorzystaniem najnowszych dostępnych technologii.